img_4120
Rugsėjo 1-ąją Tribonių kaime kunkuliavo didžiulis puodas žuvienės, ir ne veltui, nes į Žuvienės šventę atskubėjo didelis būrys gyventojų. Atskubėjome ir mes, Vilniaus visuomenės sveikatos biuro specialistai kartu su akcija „Sveikata pas Jus”, kuri vyko jau antrą kartą.


Šventės dalyviai galėjo mėgautis ne tik žuviene ir pramogomis, bet ir užsukti į sveikatos palapinę, kur mažieji šventės dalyviai mokėsi valytis dantukus ir gavo dovanėlių, suaugusieji galėjo pasimatuoti kraujospūdį, sužinoti savo svorį, riebaliukų ir raumenų kiekį, taip pat kūno masės indeksą ir išgirsti patarimų apie sveiką mitybą bei  fizinį aktyvumą. 

Vilniaus universiteto Onkologijos instituto Vėžio kontrolės ir profilaktikos centro vadovė gyd. Birutė Aleknavičienė, gyd. Jūratė Tamošauskienė ir doc. V. Žalgevičienė dalinosi informacija apie Lietuvoje nemokamai vykdomas onkologinių ligų prevencines patikros programas (gimdos kaklelio, krūties, priešinės liaukos, storosios žarnos ), kuriomis derėtų pasinaudoti kiekvienam žmogui, vos tik sukakus tam tikram amžiui.

Sekanti Vilniaus visuomenės sveikatos biuro akcija „Sveikata pas Jus” numatoma rugsėjo 16 d. Šalčininkuose „Derliaus šventėje”. Lauksime Jūsų atvykstant! Sekite naujienas mūsų tinklapyje.

Renginio akimirkos:

img_4145 img_4153 img_4163
img_4122 img_4143 img_4120
img_4160 img_4126 img_4157

Daugiau informacijos:
Janina Šimelevič

Sveikatinimo veiklos koordinatorė
Šalčininkų rajone

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras
Tel.: (8 5) 271 1244, el. p.: janina.simelevic@vvsb.lt