img_7393
Antradienį, birželio 18 d., Vilniaus visuomenės sveikatos biuro specialistai dalyvavo renginyje „Aktyvus senjoras”. Socialinį renginį pristato vaistinių tinklas
„Camelia”. Renginys skirtas labiausiai gerbiamai ir vyriausiajai mūsų visuomenės grupei – senjorams. Vykdomo tarpmiestinio projekto šūkis: „Šioje šalyje yra vietos senjorams!“ Projekto tikslas – skatinti vyresnio amžiaus žmonių aktyvumą bei tarpusavio bendravimą.


Renginio metu senjorams buvo suteikta proga ne tik aktyviai praleisti laiką, bet ir sužinoti daug naudingų dalykų. Vyko rytinė mankšta, šiaurietiško ėjimo žygis bei šokių pamokos. Didelio susidomėjimo sulaikė žolininko paskaitos apie gydomųjų žolelių naudą, įkvepiančias istorijas pasakojo žinomiausias šalies senjoras, žurnalistas ir keliautojas Algimantas Čekuolis.


Vilniaus visuomenės sveikatos biuro specialistai renginio dalyviams teikė konsultacijas sveikatinimo klausimais. Norintiems buvo atlikta kūno masės analizė, matuojamas kraujospūdis. Buvo pristatytos valstybės finansuojamos onkologinių ligų prevencinės programos.

Renginio metu pateikėme programą senjorams, skirtą stiprinti kojų raumenis ir gerinti pusiausvyrą. Nesudėtingų pratimų kompleksą siūlėme atlikinėti ne rečiau kaip tris kartus per savaitę.

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras skiria daug dėmesio senjorams: organizuoja užsiėmimus, paskaitas, šiaurietiško ėjimo žygius. Apie tai informavome renginio dalyvius ir paraginome dalyvauti sveikatingumo renginiuose bei sekti mūsų naujienas.
Renginio akimirkos:

Informaciją parengė:
Ala Cholopova
Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė specialistė
Vilniaus visuomenės sveikatos biuras
Tel.: (8 5) 271 1244, el. p.: ala.cholopova@vvsb.lt