Vilniaus visuomenės sveikatos biuras, gruodžio 2, 4 ir 9 dienomis Pramogų arenoje, organizavo prevencinius mokymus „NEĮLŪŽK IR IŠMOK ČIUOŽTI“. Šių mokymų tikslas – išmokyti vaikus saugiai elgtis ant ledo, išmokyti čiuožti, skatinti fizinį aktyvumą, mažinti socialinę atskirtį. Mokymuose dalyvavo apie 120 socialiai remtinų ir globos namų auklėtinių, nuo 7-16 metų amžiaus, iš Vilniaus „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos, „Vilnios“ pagrindinės mokyklos, Visų Šventųjų parapijos vaikų laikinosios vaikų globos namų, Antakalnio vaikų socialinės globos namų, Vilniaus vaikų ir jaunimo policijos klubo.

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos profesionalūs specialistai mokė saugaus elgesio ant ledo, supažindino su elgesio taisyklėmis, galimomis priemonėmis įlūžus, suteikdami teorinių ir praktinių žinių bei gebėjimų.

Žaismingai ir linksmai Vilniaus ledo ritulio klubo „Hockey Punks Academy“ čiuožimo treneriai: (Mindaugas Kieras, Šarūnas Kuliešius, Andrius Budreika) mokė vaikus ne tik čiuožti, bet ir saugiai griūti, išvengti kliūties, kultūringo elgesio čiuožimo aikštelėje. Gruodžio 9 d. treneriai įvertino saugaus elgesio ant ledo įgytas žinias bei čiuožimo gebėjimus. Nugalėtojus Vilniaus visuomenės sveikatos biuras apdovanojo prizais, visus vaikus ir juos lydinčius mokytojus vaišino karšta arbata ir sveikais užkandžiais.

Tad labai dėkojame šauniems treneriams ir priešgaisrinės gelbėjimo valdybos profesionaliesiems specialistams.

Nuotraukų galerija: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.744252592321813.1073741871.354367007977042&type=3&uploaded=27

Malonu buvo matyti džiaugsmingai spindinčias vaikų akis, įraudusius skruostus bei girdėti žodžius: „Ačiū“ ir „Iki pasimatymo“. Pramokusieji čiuožti su džiaugsmu pareiškė, kad dabar galės lankytis Lukiškių aikštėje esančioje DNB čiuožykloje.

Daugiau apie DNB čiuožyklą:
http://www.vvsb.lt/pasimegauk-ziemos-pramogomis-dnb-ciuozykloje-lukiskiu-aiksteje/

Informaciją parengė:
Rita Rukštelytė
Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė
Vilniaus visuomenės sveikatos biuras
Tel. 8 5 234 0235
El.p. rita.rukstelyte@vvsb.lt