f1


Ankstyvą liepos 27-osios rytą Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono vaikų krepšinio turnyro „Kai mūsų širdys plaka išvien“ nugalėtojai – išvyko į Plungės savivaldybėje vykusį turnyro finalą.

Tai – Vilniaus policijos klubo vaikams ir jaunimui komanda „MAŽYLIAI“, Vilniaus rajono Mickūnų seniūnijos „RIEŠUTUKAI“, Nemenčinės vaikų ir paauglių socialinio centro komanda „PILIAKALNIS“ ir VšĮ LKMS vaikų ir jaunimo paramos centro „DIDIEJI“ .

Nors laukė ilgas kelias, jaunųjų krepšininkų nuotaika buvo pakili. Tad kelionė neprailgo ir vidudienį Žemaičių Kalvarijoje kartu su kitų 53 savivaldybių sportininkais rikiavomės į šventinę eiseną ir, lydimi Plungės rajono Platelių meno mokyklos orkestro, žygiavome į stadioną, kuriame vyko iškilmingas renginio atidarymas. Jo metu koncertavo vaikų meno kolektyvai, buvo galima pasimankštinti kartu su 5-ųjų TAFISA pasaulio sporto visiems žaidynių „Šiauliai 2012″ simboliu „ŠAULIUKU“.

Visi su nekantrumu laukėme krepšinio varžybų. Nors nugalėti nepavyko, tai neapkartino vaikų nuotaikos. Juk svarbiausia buvo išbandyti savo jėgas, pažaisti su bendraamžiais, susirasti naujų draugų, aktyviai ir įdomiai praleisti laisvalaikį.

Baigusieji varžybas mielai dalyvavo Lietuvos krepšinio federacijos suorganizuotoje futbolo fiestoje.

Pasibaigus krepšinio turnyrui, vykome prie Platelių ežero, kur jaunųjų sportininkų laukė skani kareiviška košė, maudynės ežere, Garbės sargybos kuopos pasirodymas.

Visi dalyviai buvo apdovanoti Sveikatos apsaugos ministerijos, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento ir Lietuvos futbolo federacijos įsteigtais prizais.

Ir nors ilga kelionė ir karšta diena visus išvargino, namo vaikai grįžo kupini įspūdžių, smagiai ir turiningai praleidę dieną, gerai pasportavę ir su pilnais krepšiais dovanų.

Renginio akimirkos:

f2 f3 f7
f8 f6 f5
Daugiau informacijos:
Liudmila Sliaužienė
Vilniaus visuomenės sveikatos biuro
Vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros skyriaus vedėja
Tel. 8-5 271 1244, el.p. liudmila.sliauziene@vvsb.lt