img_4523n

Rugsėjo 22 dieną, prie Baltojo tilto, vienas seniausių pasaulyje jogas Swami Yogonanda (tikrasis vardas Ramola Prasad) atskleidė vilniečiams ilgo ir sveiko gyvenimo paslaptį.

Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir Viešosios įstaigos „Sveikas miestas” iniciatyva pirmą kartą Vilniuje svečiuojasi jogas S. Yogonand. Šeštadienį  (rugsėjo 22 d.) 14 val. įvyko masinė 104 metų jogo Swami Yogonanda mankšta, skirta Vilniaus miesto gyventojams bei svečiams.

104 m. svečias iš Indijos vėsaus oro nepabūgusiems Vilniaus miesto gyventojams ir svečiams parodė, kaip galima lavinti kūną ir sielą. Dalyviai buvo sužavėti jo paprastumu, nuoširdumu ir humoro jausmu. Į renginį susirinko nemažas būrys įvairaus amžiaus žmonių.

Vos tik Swami užlipo ant scenos, minia susirinkusiųjų pasitiko jį garsiausiais plojimais. Jogas atvykusiems į jo mankštą, visus kvietė išbandyti „Sukšma” jogos pratimus.  Skiriamoji šių jogos technikų savybė ta,  kad jie yra paprasti, trumpi bei itin paprastai atkartojami. Taigi, juos išbandyti suskubo visi.

Valandą trukusi išskirtinė jogos mankšta vilniečių buvo įvertinta tiesiog puikiai – daugelis teigė, jog nė nenumanė, jog tokie elementarūs jogos pratimai gali padėti jaustis tikrai kur kas geriau.

Renginio akimirkos:

img_4523n img_4572n img_4588n
img_4588n img_4547n img_4542n
img_4555n img_4537n img_4534n

Renginys finansuojamas LR sveikatos apsaugos ministerijos.

Daugiau informacijos:

Daina Juršytė

Visuomenės sveikatos stebėsenos specialistė

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras

Tel.: (8 5) 271 1244, el. p.: daina.jursyte@vvsb.lt