Kviečiame Vilniaus miesto bei Vilniaus ir Šalčininkų rajono mokyklas dalyvauti tarptautiniame vaikų mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurse „SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI”.Sveikata – tai didžiausia vertybė ir rūpintis ja turite nuo pat mažens. Kaip tai daryti  jus  moko tėveliai, mokytojai, sveikatos specialistai. O kurie iš jūsų geriausiai moka rūpintis savimi, saugoti ir stiprinti savo sveikatą, įgytas žinias taikyti praktiškai, yra aktyvūs ir kūrybingi, išaiškinsime konkurso metu.

Konkurso tikslas: propaguoti mokyklų bendruomenėse sveiką gyvenseną kaip kasdienį gyvenimo būdą, ugdyti vaikų ir mokinių atsakomybę, skatinti juos saugoti ir stiprinti savo sveikatą.

Konkurse gali dalyvauti: ikimokyklinių ugdymo įstaigų, bendrojo ugdymo mokyklų komandos, kurias sudaro 5 vaikai ar mokiniai (1 iš jų- komandos kapitonas), mokytojas ir visuomenės sveikatos priežiūros  specialistas, dirbantis ugdymo įstaigoje (viso 7 dalyviai). Pagal vaikų ar mokinių amžių komandos skirstomos į 4 grupes: priešmokyklinio amžiaus vaikų, 1-4 klasių mokinių, 5-8 klasių mokinių, 9-11 klasių mokinių. Kiekvienos amžiaus grupės komandoje turi būti bent po vieną mokinį iš visų nurodytų klasių. Mokyklai gali atstovauti po vieną kiekvienos amžiaus grupės komandą.

Konkurso I etapas Vilniaus miesto, Vilniaus ir Šalčininkų rajonų savivaldybėse vyks nuo 2011 m. spalio 31 d. iki 2011 m. gruodžio 15 d. Kiekvienoje amžiaus grupėje nugalėjusi komanda pateks į konkurso II etapą, kuriame varžysis su kitose savivaldybėse nugalėjusiomis komandomis.

Konkurso užduotis sudaro:

  • komandos prisistatymas;
  • judrioji užduotis;
  • teorinių sveikatos žinių patikrinimo testas;
  • kapitonų rungtis (gali būti parinkta iš įvairių užduočių);
  • praktinė užduotis sveikatos tema (atliekama naudojant vaizdines ar daiktines priemones);
  • prevencinės veiklos užduotis (iš alkoholio, tabako, vaistų, narkotikų vartojimo prevencijos);
  • saugaus elgesio įgūdžių užduotis;
  • užduotis pedagogui ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistui


Konkurso nuostatai


Norinčius dalyvauti konkurse iki spalio 7 d. prašome registruotis
el. paštu  liudmila.sliauziene@vvsb.lt arba tel. 8-5 271 12 44.

Konkurso organizatorius: Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Konkurso partneris: Vilniaus Pedagoginio universiteto Sporto ir sveikatos fakultetas.

Daugiau informacijos
Liudmila Sliaužienė
Vilniaus visuomenės sveikatos biuro
Vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros skyriaus vedėja
Tel. 8-5 271 1244, el.p. liudmila.sliauziene@vvsb.lt