TARPTAUTINIS JAUNIMO SĄSKRYDIS LATVIJOJE 2014

 

„Per nuotykius ir linksmybes….“

 

 

Maloniai kviečiame 14-18 metų jaunimą į sveikatingumo sąskrydį, kuris vyks š.m. rugpjūčio 4-10 dienomis Rucavoje, Latvijoje!

(Latvijos miestelis, esantis 18 km nuo Šventosios)

 

Tai pirmasis sambūris bendraminčių, propaguojančių aktyvų poilsį ir norinčių sužinoti apie natūralius sveikatą stiprinančius būdus, metodus, siekiančių harmonijos su gamta, norinčių susipažinti su iššūkiais bei sveikatos ypatumais, reikalingais pradedant darbinę veiklą. Sąskrydyje galėsite iškelti esminius klausimus, kodėl reikia rūpintis savo sveikata, kokie būdai yra geriausi, sužinosite sveikos gyvensenos abėcėlę ir esminius principus, atskleisite savo gebėjimus, labiau pažinsite save, susirasite įdomių draugų ir bendraminčių iš įvairių Lietuvos ir Latvijos regionų.

 

Nori išmokti atsakingo gyvenimo būdo principų? Atvyk ir Tu!

 

Remiantis mokslinėmis metodikomis, praktika bei žiniomis turėsi ne tik galimybę išmokti sveikai gyventi, išbandyti vegetarinę mitybą, bet ir susipažinti su profesine sveikata! Be to, savo idėjomis, sprendimais, pasiūlymais prisidėsi kuriant naują jaunimo lyderių komandą, kursi komandos logotipą, viziją, užsibrėši tikslą, dalyvausi ateities veiklų organizavime bei vykdyme. Turėsi galimybę pasidalinti gerąja patirtimi ne tik savo mokyklose, draugų rate, bet ir pažadinsi savyje gyvenimo lyderį!

Sąskrydyje vyks susitikimai su populiarių Rytų sporto technikų, kultūros, meno, sveikatos sričių ekspertais, paskaitos, praktiniai užsiėmimai, nuotaikingi žygiai, išvykos prie jūros, edukaciniai žaidimai bei savirealizacijos užsiėmimai.

Visiems dalyviams bus sudarytos sąlygos dalyvauti įvairiose programose:

  • sveikatingumo – rytinės mankštos, gimnastika, gilus atsipalaidavimas, garso, juoko, muzikos terapijos seansai, mokomųjų vaizdo filmų peržiūros.
  • pažintinėje – nuotykiniai žygiai, ekskursijos, pramoginiai žaidimai;
  • edukacinėje – paskaitos – savęs pažinimo ir atvėrimo praktiniai patarimai, individualios konsultacijos;
  • kultūrinėje – meninėje – vyks konkursai, viktorinos, vakaronės su šokių pamokomis, diskotekos;

      Svarbiausi reikalavimai, norintiems dalyvauti sąskrydyje:

  • Amžius 14-18 metų;
  • Išankstinė registracija: atsiųsti anketą, užpildyti, užpildytą anketą (skanuotą) su tėvelių sutikimą patvirtinančiu parašu siųsti el. paštu info@lpsa.lt, anketos originalą atsivežti į sąskrydį.
  • Turėti asmens tapatybės patvirtinantį dokumentą (pasas, gimimo liudijimas, asmens tapatybės kortelė), sveikatos pažymą, draudimą ir mokinio pažymėjimą;
  • Draudžiama vartoti alkoholio, tabako produktus bei psichotropines (narkotines) medžiagas.

 

Jei susidomėjai ir iki 2014-07-21 dienos atliksi apmokėjimą, tai sutaupysi 450 litų. Jei mokėjimą padarysi 2014-07-22 ar vėliau, tau kainuos 500 litų. Mokėjimo paskirtyje turi būti įrašytas sąskrydžio dalyvio vardas, pavardė ir gimimo metai.

 

Lietuvos profesinės sveikatos asociacija, įm. k. 30329858;

a/s LT144010051001987965 DNB banke.

Išsamesnė informacija: info@lpsa.lt

Kontaktinis asmuo: Viktorija Ričkutė, tel. nr. +37062841410.