Informuojame, kad Centro poliklinikoje yra teikiamos medicinos psichologo paslaugos Psichikos sveikatos klinikoje ir skubi pirminė ambulatorinė psichologinė pagalba asmenims, kurie išgyvena krizines situacijas, Budinčio gydytojo tarnyboje.  Taip siekiama žmonėms suteikti realią psichologinę pagalbą, galimybę spręsti aktualias problemas čia ir dabar, neatidėliojant.

NEMOKAMAI konsultuotis su medicinos psichologais savaitgaliais ir šventinėmis dienomis bei naktimis gali ir asmenys, kurie galvoja apie savižudybę, mėgino / ketina žudytis, kurie patyrė artimojo netektį ar nežino kaip elgtis įtardami, kad jų pažįstamas žmogus gali pakelti prieš save ranką.

Dar viena itin pažeidžiama grupė, apie kurią dažnai nepagalvojama, tačiau esant krizinei situacijai jiems taip pat būtina psichologinė pagalba – tai artimieji, žmonės, esantys šalia jų. Todėl esant paciento norui, paslauga gali būti teikiama ir ANONIMIŠKAI, t. y. į sveikatos priežiūros įstaigą konsultuotis pas psichologą atvykę žmonės gali neprisistatyti. Konsultuotis pas psichologus savaitgaliais taip pat gali ateiti vaikai ir paaugliai.

Kreiptis:

  • darbo dienomis nuo 7 iki 20 val. – Psichikos sveikatos klinika (Vytenio g. 59, 3 aukštas, tel. (8 5)  265 8564 arba (8 5)  244 2244. Daugiau informacijos čia;
  • vakarais, naktimis nuo 20 val. iki 7 val., ir savaitgaliais, šventinėmis dienomis – visą parą, kai žmonės jaučiasi vieniši, ieško emocinės paramos – Budinčio gydytojo tarnyba (Pylimo g. 3, 131 kab., tel. (8 5)  252 7218). Daugiau informacijos čia;