Š. m. lapkričio 12 dieną Vilniaus visuomenės sveikatos biuras organizavo žinių ir mąstymo žaidimą – protmūšį „Pelėdų sambūris“, skirtą senjorams. Šiame renginyje dalyvauti susirinko 24 komandos iš įvairių Vilniaus miesto ir rajono senjorus vienijančių organizacijų bei bendruomenių: Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“, Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universiteto, Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos, senjorų dienos centro „Diemedis“ ir kitų. Renginyje dalyvavo ir dvi ekspertų komandos, kurias sudarė garbūs Vilniaus miesto savivaldybės Sveikatos apsaugos skyriaus svečiai, taip pat Sveikatos mokyklos direktorius Zenonas Javtokas, Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universiteto rektorė daktarė Zita Žebrauskienė, Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Vilniaus miesto bendrijos pirmininkas Povilas Butkus, Vilniaus rajono centrinės poliklinikos vyr. gydytojos pavaduotoja Galina Skvarciany ir Vilniaus visuomenės sveikatos biuro direktorė Gražina Sidorovienė.

Po penkių žaidimo turų nugalėtojais tapo senjorų komanda „SPARTUOLIAI“. Renginio rėmėjas – gydomasis ir poilsio centras „SPA VILNIUS“ – kiekvienam šios komandos nariui padovanojo apsilankymą garinėje pirtyje ir nugaros masažą. Antrosios vietos laimėtojais tapo komanda „PELĖDA“, o trečiosios – komanda „DIEMEDIS“. Laisvalaikio centras „7 MŪZOS“ šioms ir kitoms prizinėms vietoms (ketvirtąjai-septintąjai) padovanojo galimybę visą mėnesį nemokamai lankytis sporto klube. Taip pat laimėtojai gavo knygyno „ALMA LITTERA“ įsteigtus prizus ir Vilniaus visuomenės sveikatos biuro dovanas. Pagrindinis renginio rėmėjas prekybos tinklas „MAXIMA“ visą vakarą vaišino dalyvius skaniais ir sveikais užkandžiais.

Protmūšio pertraukų metu, kol buvo skaičiuojami komandų atsakymai, visus susirinkusiuosius savo dainomis ir šokiais džiugino renginio svečiai: ansambliai „VAIVORA“ ir „VOLUNGĖ“, kolektyvas „AINIAI“, laisvalaikio centro „7 MŪZOS“ šokių kolektyvo „Smiltelės“ duetas Ugnė ir Gerda bei vaikų ir jaunimo klubas „ŠATRIJA“.

Šio vakaro metu žaidimo dalyviai ne tik intensyviai varžėsi tarpusavyje dėl pagrindinio prizo, atsakinėdami į įvairiausius klausimus, susijusius su sveikata, tačiau taip pat turėjo galimybę sužinoti naujų dalykų ir taip padidinti savo sveikatos raštingumą.

Dėkojame visiems dalyvavusiems, tikimės, kad šis renginys taps gražia tradicija ateinančiais metais.

Nuotraukų archyvas: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.727773317303074.1073741867.354367007977042&type=1

Informaciją parengė:
Martyna Milieškaitė
Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė
Vilniaus visuomenės sveikatos biuras
Tel. 8 5 234 0235
El.p.: martyna.milieskaite@vvsb.lt