Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kartu su sporto klubu RE.FORMATAS kviečia visus darbingo amžiaus žmones dalyvauti naujame projekte „Išlaisvink savo nugarą“. Projekte laukiami pasyvų sėdimą darbą dirbantys ir norintys išvengti nugaros skausmo atsiradimo asmenys.

Projekto metu Biuro kineziterapeutai suteiks daugiau žinių apie statinių padėčių ir fizinio pasyvumo žalą, nurodys, kurie veksniai turi įtakos nugaros skausmo atsiradimui, supažindis su fizinio aktyvumo nauda ir išmokys taisyklingo raumenų stiprinimo, stabilizavimo ir tempimo pratimų atlikimo.

Projektas vyks du mėnesius: spalį ir lapkritį. Kiekveną mėnesį rinksime po nekintančią grupę iki 30 žmonių, kurie dalyvaus aštuoniuose grupiniuose užsiėmimuose. Programos pabaigoje dalyviai  gaus dalomąją medžiagą su patarimais, kaip įgytas žinias pritaikyti kasdien ir kaip išlaikyti motyvaciją būti fiziškai aktyviems.

Pirmasis užsiėmimas numatomas pirmadienį, spalio 7 d. 19:15 val. sporto klube RE.FORMATAS, Lvovo g. 101 (Verslo centras PARK TOWN). Užsiėmimo metu Biuro kineziterapeutė Eimantė Jackūnaitė praves įvadinę mankštą bei skaitys pranešimą apie pagrindines nugaro skausmo atsiradimo priežastis.

Registracija į projektą būtina: https://forms.gle/S11KJj3y9KXHAjyB9

 Informuojame, jog dėl riboto žmonių skaičiaus grupėje po registracijos į projektą su Jumis susisieks Biuro kineziterapeutai ir praneš, ar patenkate į programą.

 Dėmesio: laukiama dalyvių šiuo metu NEpatiriančių stipraus nugaros skausmo ir neturinčių rimtų nugaros problemų (daugybinės išvaržos, dėl skausmo apribota nugaros judesių amplitudė, apatinių galūnių tirpimas ir pan.)“