Pradedame projektą „Atrask save judesyje“. Jo metu kviesime vilniečius nemokamai išmėginti kuo daugiau nebandytų, mažiau populiarių Lietuvoje sporto rūšių.  Jų sąraše: regbis, golfas, beisbolas, pilvo šokis, baletas, akro joga, riedučiai, dailusis čiuožimas ir kiti. Taip siekiame ne tik skatinti vilniečių fizinį aktyvumą, bet ir leisti jiems atrasti savo sporto šaką. 

Kam skirtas projektas? 

Darbingo amžiaus žmonėms, į kai kurias veiklas kviesime ir vaikus.

Kas? Kur? Kada? 

Projektas startuoja rugsėjo 11 dieną. Pirmoji sporto šaka – regbis. Į jį kviečiami tiek vyrai, tiek moterys.

Treniruotės laikas ir vieta: 18 val. Verkių g. 62, Vilnius. (Įėjimą į stadioną rasite eidami pro vidinį mokyklos kiemą).  Registracija: https://forms.gle/3wbcsJ9QUB5qW1uB6

Faktai apie regbį: 

  • 1823 m. (netrukus po regbio sporto šakos atsiradimo) apsukrus amatininkas William Gilbert kamuolius pradėjo gaminti savo batų taisykloje, esančioje visai šalia Rugby miestelio mokyklos regbio aikštės.
  • Pasaulyje figuruoja dvi regbio rūšys Regbio sąjunga ir Regbio lyga, kurios ganėtinai skiriasi savo taisyklėmis. Regbio sąjunga turi daugybę atmainų: Regbio-15, Regbio-7, Paplūdimio regbis, Nekontaktinis regbis, Regbio-10, Regbio-12.
  • Regbio-7 atmaina vasaros olimpinėse žaidynėse debiutavo 2016 metais Rio de Žaneire. Iki tol Regbis-7 nebuvo olimpinis sportas.
  • Lietuvos Regbio-15 rinktinė 2006–2010 m. laimėjo 18 rungtynių iš eilės ir pagerino anksčiau Naujajai Zelandijai priklaususį rekordą. Naujoji Zelandija yra ilgametė pasaulio regbio favoritė.