pasaulin psichikos sveikatos savait 01n
Spalio 7-11 d. mūsų mokykloje vyko renginiai skirti paminėti Pasaulinę psichikos sveikatos dieną.

Šie renginiai sudarė puikią galimybę priminti, kad teigiamos emocijos, gera nuotaika, bendravimas su draugais, fizinis aktyvumas, sveika mityba padeda stiprinti psichinę sveikatą. Gera psichinė sveikata padeda įveikti įtampą, nerimą, baimes ir iškylančius sunkumus.
Mokyklos psichologė Angelė Ruseckienė kartu su visuomenės sveikatos specialiste Egle Caronkute lankėsi 1-5 klasėse. Su mokiniais buvo kalbama apie sveikatą, gerą savijautą ir tinkamą mitybą. Mokiniai dalijosi patirtimi ko reikia, kad būtum sveikas ir laimingas. 1-2 kl. klasių mokiniai piešė veidelius išreiškiančius įvairias emocijas. Smagu, kad dauguma veidelių buvo linksmi. 3-4 klasių mokiniai darė geros savijautos medį, o 5 klasių mokiniai kūrė laimės receptus.Spalio 10-ąją minint Pasaulinės Psichikos sveikatos dieną 5 klasių mokiniai vykdė apklausą kaip jaučiasi mūsų mokyklos mokiniai, mokytojai ir darbuotojai. Buvo apklausti 75 mokiniai, 16 mokytojų ir 10 darbuotojų. Apklausos rezultatai parodė, kad dauguma (88%) mokinių, mokytojų ir darbuotojų patiria teigiamas emocijas. Tačiau taip pat buvo (12%) patiriančių ir neigiamas emocijas: pyktį, liūdesį. Gauti rezultatai parodė, kad mūsų mokykloje yra geras emocinis mikroklimatas.
Renginio organizatorės psichologė Angelė Ruseckienė ir visuomenės sveikatos specialistė Eglė Caronkutė.Renginio akimirkos:

pasaulin psichikos sveikatos savait 01n pasaulin psichikos sveikatos savait 02n pasaulin psichikos sveikatos savait 03n
pasaulin psichikos sveikatos savait 04n pasaulin psichikos sveikatos savait 05nInformaciją parengė:

Eglė Caronkutė

Vilniaus Taikos progimnazijos
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė