Šeštadienio vidurdienį šiaurietiškojo ėjimo gerbėjai Vingio parke rinkosi į gausiausią šiais metais ėjimo renginį. Žygeiviai galėjo keliauti  5 ir 8 kilometrų maršrutais, besidriekiančiais sostinės didžiausiomis gatvėmis ir Vingio parko takeliais.

Trumpoji trasa vingiavo  nuo Vingio parko iki Seimo, ir atgal. Pasirinkę ilgesnę trasą, žygiavo Gedimino prospektu iki Lukiškių aikštės, per Baltąjį tiltą ir atgal į Vingio parką Žvėryno gatvėmis.

Tuo pačiu metu nenorintiems dalyvauti masiškiausiame ėjime Vingio parke vyko sveikatinimo ir šiaurietiškojo ėjimo pamokos.

Masiniame ėjime dalyvavo šimtai įvairaus amžiaus žmonių – nuo vaikų iki senjorų,  dirbo daugiau nei 10 šiaurietiško ėjimo instruktorių.

Vieningai ir draugiškai sostinės gyventojai bei miesto svečiai gegužės 10-ąją kartu su kitomis šalimis minėjo Pasaulinė judėjimo sveikatos labui dieną.

Dėkojame kelionių organizatoriui „Pegaso kelionės“ už įsteigtą pagrindinį loterijos prizą – kelionę į Slovakiją! Ši profesionalių kelionių konsultantų komanda gali pasirūpinti, jog Jūsų atostogos arba darbinė stažuotė paliktų Jums neišdildomus įspūdžius, suteiktų neabejotiną naudą profesinėje srityje bei padėtų pajusti tikrąjį šalies ir jos kultūros pažinimo džiaugsmą!

Dar vienas šaunus renginio partneris Fizan“ geriausius žygeivius apdovanojo net keliomis šiaurietiškojo ėjimo lazdų poromis! Svarbu pabrėžti, kad „Fizan“ užtikrina, jog visa „Made in Italy“ producija atitinka Europos taisykles, kurios draudžia naudoti pavojingus cheminius ingredientus gamybos metu.

Dėkojame ir “Nordic Walking Style”! Jų lazdos – Lietuviškos kilmės anglies pluošto, sukurtos specialiai šiaurietiškajam ėjimui. Lazdos yra itin patogios, o jų ilgis yra reguliuojamas, tad „Nordic Walking Style” lazdos prisiderins prie bet kokio žygeivio!

Renginio metu turėjome galimybę paragauti ir gauti dovanų tonizuojančių, išskirtinio skonio imbierinių nealkoholinių gėrimų „Rochester“ bei indiškų „Medimix“ muilų.

„Rochester“ – tai sodraus ir nepakartojamo skonio gėrimai iš Didžiosios Britanijos, pradėti gaminti jau XIX a. ir vertinami iki šių dienų. Gėrimai ne tik skanūs, bet ir sveiki, nes gaminami iš natūralių ingredientų. Itin tinka sportuojantiems žmonėms, norintiems palaikyti puikų tonusą ir gerą sveikatą.

„Medimix“ – tai kokosų ir palmių aliejų pagrindu, iš 18 vaistinių augalų ekstraktų rankomis sukurti indiški muilai. Prizus įsteigė www.damodara.lt

Loterijos metu žygeiviai turėjo galimybę laimėti pirmąją knygą Lietuvoje apie šiaurietiškąjį ėjimą lietuvių kalba – „Šiaurietiškasis ėjimas kiekvienam“, autorius – Valdas Tautkus.

Puikusis “Omron” pasistengė užtikrinti žingsnių tikslumą, dovanodamas kokybiškus žingsniamačius.

Žvėryne esanti svetainė – baras „Veranda“ padovanojo net kelis pakvietimus pasivaišinti gardžiais patiekalais.

Masinio šiaurietiškojo ėjimo metu visus žygeivius gaivino itin sveikas ir natūralus mineralinis vanduo „Žalia giria”.

Dėkojame ir Lietuvos šiaurietiškojo ėjimo asociacijai už bendradarbiavimą bei visiems šiaurietiškojo ėjimo instruktoriams!

Renginio organizatoriai Vilniaus visuomenės sveikatos biuras ir VšĮ „Sveikas miestas dar kartą dėkoja visiems žygio dalyviams, instruktoriams bei partneriams už sukurtą puikią šventę bei gerą nuotaiką.

Nuotraukų galerija: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.629750350438705.1073741855.354367007977042&type=1