Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras pradeda projektą „Joga netradicinėse erdvėse“. Projekto metu visi norintys vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami lankyti nemokamus jogos užsiėmimus. Juos ves jogos trenerė Milana Jašinskytė. 

Projekto išskirtinumas – neeilinės užsiėmimų vietos. Tai – industriniai pastatai, muziejai, galerijos, koncertų salės. Būtina paminėti, kad į užsiėmimus kviečiami visi: ir jogos praktikai, ir niekada iki šiol jogos nebandžiusieji.

„Joga ir aš šypsomės visiems, nes abi žinome, kokią naudą ir kokybę kiekvienam mūsų JOGA gali suteikti. Žinoma, jei tik ją praktikuosime. Šiame projekte viskas suorganizuota tik Jums, tiksliau – kiekvienam Jūsų, tad Jums teireikia atvykti bei atsinešti savo šypsenas ir smalsumą“, – teigia jogos trenerė M. Jašinskytė. 

Pirmasis užsiėmimas vyks jau liepos 17 dieną (trečiadienį) 19 val. VGTU „LinkMenų fabrikas“ esančioje erdvėje (adresas: Linkmenų g. 28). Užsiėmimo trukmė – 1,5 val.

SVARBU: į užsiėmimą su savimi pasiimkite buteliuką vandens, kilimėlį, pleduką bei judesiui skirtą aprangą.

Kviečiame registruotis čia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe9uo4hQI184tARZq0NOJrrnBnnp5BjiEggenT3aTqrN7oubQ/viewform 

Jogos trenerė Milana Jašinskytė