Higienos institutas organizuoja ir kviečia Lietuvoje registruotas įvairaus dydžio valstybines, verslo ir nevyriausybines įstaigas, įmones dalyvauti nacionaliniame konkurse „Sveikatą puoselėjanti įmonė – 2018“. 

Konkurso metu siekiama išsiaiškinti, kiek dėmesio įmonės skiria savo darbuotojų psichikos sveikatos stiprinimui, kokias priemones vykdo, kaip jos vertinamos ir daro įtaką darbuotojų psichikos sveikatai bei bendram psichosocialiniam klimatui įmonėje. Tikimasi, kad konkursas paskatins įmones pasidalyti gerąja patirtimi, inovatyviomis idėjomis, kurios galėtų pagerinti  įmonių mikroklimatą ir darbuotojų psichosocialinę aplinką.

Paraiškas dėl dalyvavimo konkurse turi galimybę pildyti tiek įmonių ar įstaigų vadovai (administracijų atstovai), tiek darbuotojai iki gegužės 15 dienos. Viena įmonė ar įstaiga gali pateikti vieną paraišką su priedais (nuotraukomis, papildomais paaiškinimais ir kt.).
Paraiškos formą galima atsisiųsti čia. Užpildytą paraišką prašome siųsti el. paštu jolita.kartunaviciute@dmc.lt,.
Konkurso nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti nacionalinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje, kuri įvyks Vilniuje rugsėjo mėnesį (data bus patikslinta). Renginyje lektoriai pristatys naujausias tendencijas darbuotojų saugos ir sveikatos, profesinės sveikatos priežiūros bei psichosocialinės aplinkos gerinimo srityje.
Kilus klausimų, prašome kreiptis į Higienos instituto Profesinės sveikatos centro Profesinės sveikatos inovacijų skyriaus specialistę Jolitą Kartunavičiūtę tel. (8 5) 212 0861 arba el. paštu jolita.kartunaviciute@dmc.lt.