Bendri kontaktaiVadovybėBuhalterinės apskaitos skyriusBendrųjų reikalų skyriusVisuomenės sveikatos stebėsenos skyriusVisuomenės sveikatos stiprinimo skyriusMobiliosios komandosIkimokyklinio ugdymo įstaigų visuomenės sveikatos priežiūros skyriusBendrojo ugdymo įstaigų visuomenės sveikatos priežiūros skyrius
Skyrius Tel. numeris
Administracija

(85)2711244,

865207020

Personalo skyrius (85)2053415
Buhalterinės apskaitos skyrius (85)2053413
Bendrųjų reikalų skyrius,  viešieji ryšiai (85)2053417
Visuomenės sveikatos stebėsenos skyrius (85)2053416
Visuomenės sveikatos stiprinimo skyrius (85)2340235
Ikimokyklinio ugdymo įstaigų visuomenės sveikatos priežiūros skyrius 865968499
Bendrojo ugdymo įstaigų visuomenės sveikatos priežiūros skyrius 865210707
Pareigos Vardas, Pavardė El. paštas
Direktorė Guoda Ropaitė-Beigė guoda.ropaite@vvsb.lt
Direktoriaus pavaduotoja Simona Bieliūnė simona.bieliune@vvsb.lt
Pareigos Vardas, Pavardė Numeris
Vyriausiasis buhalteris Saulius Gasiūnas (85)2053413
L. e. p. buhalterė Jurga Montrimaitė
Buhalterė Teresa Kuckevič

Buhalterinės apskaitos skyriaus nuostatai

Pareigos Vardas, Pavardė El. paštas
L. e. bendrųjų reikalų skyriaus vedėjos pareigas Miglė Leonavičiūtė migle.leonaviciute@vvsb.lt
Administratorė Žaneta Kučinskaitė info@vvsb.lt
Personalo specialistė Dovilė Lekarauskaitė dovile.lekarauskaite@vvsb.lt
Teisininkė Medeina Haase-Petruškevičienė medeina.haase@vvsb.lt
Teisininkė Indrė Apanavičienė indre.apanaviciene@vvsb.lt
Viešųjų ryšių specialistė Jolita Jankuvienė jolita.jankuviene@vvsb.lt
Informacinių technologijų specialistas Vitalijus Michailovas vitalijus.michailovas@vvsb.lt
Ūkvedys Saulius Matijoška saulius.matijoska@vvsb.lt
Kalbos redaktorė Diana Vaičiūnienė diana.vaiciuniene@vvsb.lt
Turto apskaitos specialistė Jurgita Palikšienė jurgita.paliksiene@vvsb.lt

Bendrųjų reikalų skyriaus nuostatai

Pareigos Vardas, Pavardė El. paštas
Vedėja Daina Juršytė daina.jursyte@vvsb.lt
Projektų koordinatorė Ieva Vaitkevičiūtė ieva.vaitkeviciute@vvsb.lt
Specialistė Žydra Ikamienė zydra.ikamiene@vvsb.lt
Specialistė Evelina Maziliauskaitė evelina.maziliauskaite@vvsb.lt
Specialistė Ugnė Čižikovienė (vaiko priežiūros atostogose) ugne.ozarovskyte@vvsb.lt

Sveikatos stebėsenos skyriaus nuostatai

Pareigos Vardas, Pavardė El. paštas
Vedėja Kristina Jackūnė kristina.jackune@vvsb.lt
L. e. p. savižudybių prevencijos programų koordinatorė Greta Klidziūtė greta.klidziute@vvsb.lt
Savižudybių prevencijos programų koordinatorė Julija Meišimė (vaiko priežiūros atostogose) julija.meisime@vvsb.lt
Projektų koordinatorė Raimonda Sirvidienė raimonda.sirvidiene@vvsb.lt
Ligų prevencijos programų koordinatorė Liepa Šalūgaitė liepa.salugaite@vvsb.lt
Fizinio aktyvumo programų koordinatorė Milda Navaslauskaitė milda.navaslauskaite@vvsb.lt
Viešųjų ryšių specialistė Solveiga Ramanauskienė solveiga.ramanauskiene@vvsb.lt
Dietistė Virginija Kupčiūnaitė virginija.kupciunaite@vvsb.lt
Kineziterapeutė Eimantė Jackūnaitė eimante.jackunaite@vvsb.lt
Kineziterapeutė Dovilė Šimonytė-Šturienė dovile.simonyte@vvsb.lt
Kineziterapeutas Aurimas Navickas aurimas.navickas@vvsb.lt
Psichologė Milda Okaitė milda.okaite@vvsb.lt
Specialistė Ala Cholopova ala.cholopova@vvsb.lt
Specialistė Jurgita Šaulytė jurgita.saulyte@vvsb.lt
Specialistė Evelina Ručinskienė (vaiko priežiūros atostogose) evelina.rucinskiene@vvsb.lt
Specialistė Rasa Kločkova rasa.klackova@vvsb.lt
Specialistė Viktorija Andrejevaitė viktorija.andrejevaite@vvsb.lt
Specialistė Julija Šakalytė julija.sakalyte@vvsb.lt
Specialistė Sofija Saldė (vaiko priežiūros atostogose) sofija.salde@vvsb.lt
Specialistė Inga Kozlovska (vaiko priežiūros atostogose) inga.kozlovska@vvsb.lt

Sveikatos stiprinimo skyriaus nuostatai

Bendrojo ugdymo įstaigose vykdančių visuomenės sveikatos priežiūrą mobiliųjų komandų specialistų kontaktai:

Pareigos Vardas, Pavardė El. paštas
Koordinatorė Deimantė Kisielienė deimante.kisieliene@vvsb.lt
Kineziterapeutė Greta Vasiliauskaitė greta.vasiliauskaite@vvsb.lt
Dietistė Aušra Blažytė ausra.blazyte@vvsb.lt
Psichologė Renata Vainytė renata.vainyte@vvsb.lt
Psichologas Andrius Lošakevičius andrius.losakevicius@vvsb.lt

Ikimokyklinio ugdymo įstaigose vykdančių visuomenės sveikatos priežiūrą mobiliųjų komandų specialistų kontaktai:

Pareigos Vardas, Pavardė El. paštas
Koordinatorė Vilma Miglinė vilma.migline@vvsb.lt
Burnos higienistė Daiva Kaziukonytė daiva.kaziukonyte@vvsb.lt
Kineziterapeutė Laura Freitakienė laura.freitakiene@vvsb.lt
Dietistė Vesta Genevičiūtė vesta.geneviciute@vvsb.lt
Psichologė Uršulė Toleikytė usrsule.toleikyte@vvsb.lt
Pareigos Vardas, Pavardė El. paštas
L. e. ikimokyklinio ugdymo įstaigų visuomenės sveikatos priežiūros skyriaus vedėjos pareigas Toma Kosteckaitė toma.kosteckaite@vvsb.lt

Vilniaus miesto ugdymo įstaigose vykdančių visuomenės sveikatos priežiūrą specialistų kontaktai:

Specialistė Edita Avlas Vilniaus lopšelis-darželis „Spragtukas“
Specialistė Augustė Balaišytė Vilniaus lopšelis-darželis „Medynėlis“
Vilniaus lopšelis-darželis „Delfinukas“
Vilniaus lopšelis-darželis „Žiburėlis“
Specialistė Valerija Baltkojienė Vilniaus lopšelis-darželis „Beržynėlis“
Specialistė Egita Baltrušaitienė Vilniaus lopšelis-darželis „Pakalnutė“
Vilniaus lopšelis-darželis „Sygliukas“
Vilniaus lopšelis-darželis „Giraitė“
Vilniaus lopšelis-darželis „Viltenė“
Specialistė Rita Drobužaitė Vilniaus lopšelis-darželis „Pagrandukas“
Specialistė Liudmila Benkevičienė Vilniaus lopšelis-darželis „Ramunėlė“
Specialistė Silvija Milaševičienė Vilniaus lopšelis-darželis „Gintarėlis“
Vilniaus lopšelis-darželis „Drevinukas“
Specialistė Virginija Bernotienė Vilniaus lopšelis-darželis „Papartis“
Specialistė Valda Chadauskė Vilniaus lopšelis-darželis „Puriena“
Specialistė Vacytė Garliauskienė Vilniaus lopšelis-darželis „Aitvaras“
Specialistė Deimantė Garšvinskė Vilniaus lopšelis-darželis „Varpelis“
Specialistė Aistė Giedrytė Vilniaus lopšelis-darželis „Giliukas“
Vilniaus lopšelis-darželis „Rūta“
Vilniaus lopšelis-darželis „Smalsučiai“
Vilniaus lopšelis-darželis „Vieverys“
Specialistė Romualda Gorbač Vilniaus lopšelis-darželis „Vėtrungė“
Specialistė Boguslava Grigorovič Vilniaus lopšelis-darželis „Krivulė“
Specialistė Eglė Grinevičė Vilniaus Salininkų lopšelis-darželis
Vilniaus lopšelis-darželis „Strazdelis“
Vilniaus lopšelis-darželis „Bitutė“
Specialistė Liuciana Grinienė Vilniaus lopšelis-darželis „Saulėgrąža“
Specialistė Dovilė Jokubauskaitė Vilniaus lopšelis-darželis „Jurginėlis“
Specialistė Teresa Junevič Vilniaus lopšelis-darželis „Vilnelė“
Specialistė Ana Jurgelevičienė Vilniaus lopšelis-darželis „Jovarėlis“
Specialistė Ieva Radvilė Kasiliauskaitė Vilniaus lopšelis-darželis „Lazdynėlis“
Vilniaus lopšelis-darželis „Obelėlė“
Specialistė Meilutė Kierienė Vilniaus lopšelis-darželis „Vandenis“
Specialistė Lina Kirkaitė Vilniaus lopšelis-darželis „Užupiukas“
Specialistė Anželika Koledienė Vilniaus lopšelis-darželis „Kūlverstukas“
Specialistė Miglė Kovalevskytė Vilniaus lopšelis-darželis „Pilaitukas“
Specialistė Anna Krasovskaja Vilniaus lopšelis-darželis „Karuselė“
Specialistė Teresė Kubilienė Vilniaus savivaldybės Grigiškių lopšelis-darželis „Rugelis“
Specialistė Gonorata Lapėnienė Vilniaus lopšelis-darželis „Nykštukas“
Specialistė Ieva Lašaitė Vilniaus lopšelis-darželis „Gervelė“
Vilniaus lopšelis-darželis „Lašelis“
Specialistė Audronė Lebedeva Vilniaus lopšelis-darželis „Riešutėlis“
Specialistė Jelena Lyčkovskaja Vilniaus lopšelis-darželis „Žilvitis“
Specialistė Leona Livanovič Vilniaus ,,Žilvinelio“ lopšelis-darželis
Vilniaus lopšelis-darželis „Mažylis“
Specialistė Tamara Loičenko Vilniaus lopšelis-darželis „Šnekutis“
Vilniaus lopšelis-darželis „Skroblinukas“
Specialistė Irina Lotach Vilniaus lopšelis-darželis „Prie pasakų parko“
Specialistė Taresa Lukašenko Vilniaus lopšelis-darželis „Žuvėdra“
Specialistė Gabija Paulina Magaznieks Vilniaus lopšelis-darželis „Vaidilutė“
Vilniaus lopšelis-darželis „Ozas“
Specialistė Karolina Marazaitė Vilniaus lopšelis-darželis „Pušynėlis“
Specialistė Genovaitė Martyšienė Vilniaus lopšelis-darželis „Pasakaitė“
Specialistė Oksana Matijošaitienė Vilniaus lopšelis-darželis „Kaštonas“
Specialistė Rūta Mikniūtė Vilniaus Santariškių lopšelis-darželis
Specialistė Dalia Milgevičienė Vilniaus lopšelyje-darželyje „Atžalėlis“
Specialistė Daiva Minkevičiūtė Vilniaus lopšelis-darželis „Žvangutis“
Vilniaus lopšelis-darželis „Švelnukas“
Specialistė Ona Misiūnienė Vilniaus lopšelis-darželis „Pipiras“
Specialistė Kristina Mockuvienė Vilniaus lopšelis-darželis „Lakštingala“
Vilniaus lopšelis-darželis „Voveraitė“
Specialistė Anželika Morozovienė Vilniaus lopšelis-darželis „Žiogelis“
Vilniaus lopšelis-darželis „Lokiuko giraitė“
Specialistė Elžbieta Motūzaitė Vilniaus lopšelis-darželis „Žirmūnėliai“
Vilniaus lopšelis-darželis „Pušaitė“
Specialistė Birutė Navickienė Vilniaus Markučių lopšelis-darželis
Specialistė Virginija Norkūnienė Vilniaus lopšelis-darželis „Gėlynas“
Specialistė Rita Norkūnienė Vilniaus lopšelis-darželis „Geniukų kalvė“
Specialistė Simona Nosanenko Vilniaus lopšelis-darželis „Žirniukas“
Vilniaus lopšelis-darželis „Justinukas“
Specialistė Nijolė Pimpienė Vilniaus lopšelis-darželis „Eglutė“
Specialistė Anželika Poteiko Vilniaus lopšelis-darželis „Paslaptis“
Specialistė Eugenija Radišauskaitė Vilniaus lopšelis-darželis „Naminukas“
Specialistė Ona Rakauskienė Vilniaus lopšelis-darželis „Gluosnis“
Specialistė Aistė Ramanauskaitė Vilniaus lopšelis-darželis „Rasa“
Specialistė Jelena Ramaškienė Vilniaus lopšelis-darželis „Žemuogėlė“
Specialistė Asta Rudokaitė Vilniaus lopšelis-darželis „Rytas“
Specialistė Lida Semėnienė Vilniaus lopšelis-darželis „Sakalėlis“
Vilniaus lopšelis-darželis „Vėjelis“
Specialistė Jolanta Seniuc Vilniaus lopšelis-darželis „Sveikuolis“
Specialistė Liudmila Slotvinska Vilniaus lopšelis-darželis „Aušrelė“
Vilniaus lopšelis-darželis „Naminukas“
Specialistė Zita Stankevičienė Vilniaus lopšelis-darželis „Gilužis“
Specialistė Irena Staponienė Vilniaus specialusis lopšelis-darželis „Žolynėlis“
Specialistė Jekaterina Sužiedelienė Vilniaus lopšelis-darželis „Raktelis“
Specialistė Olga Svilainienė Vilniaus lopšelis-darželis „Gelvonėlis“
Specialistė Julija Sidorovič Vilniaus lopšelis-darželis „Ąžuolas“
Vilniaus lopšelis-darželis „Šilelis“
Specialistė Alina Sirutavičienė Vilniaus lopšelis-darželis „Kodėlčiukas“
Vilniaus lopšelis-darželis „Boružėlė“
Specialistė Kristina Šamšon Vilniaus lopšelis-darželis „Daigelis“
Specialistė Ieva Urbonienė Vilniaus lopšelis-darželis „Pelėda“
Specialistė Danuta Vaitkevičienė Vilniaus lopšelis-darželis „Berželis“
Specialistė Danutė Vasiliauskienė Vilniaus lopšelis-darželis „Pabiručiai“
Specialistė Daniela Faustyna Voicinovič Vilniaus lopšelis-darželis „Bangelė“
Vilniaus lopšelis-darželis ,,Kurpaitė”
Specialistė Julija Zakirova Vilniaus lopšelis-darželis „Saulėtekis“
Specialistė Julija Zagorskaja Vilniaus lopšelis-darželis „Liepsnelė“
Specialistė Gintarė Žemaitienė Vilniaus lopšelis-darželis „Žemyna“
Vilniaus lopšelis-darželis „Zylutė“
Vilniaus lopšelis-darželis „Šermukšnėlė“
Specialistė Lina Žemkauskienė Vilniaus lopšelis-darželis „Žiedas“
Specialistė Laima Žilevičienė Vilniaus lopšelis-darželis „Du gaideliai“
Specialistė Loreta Žvibaitė Vilniaus lopšelis-darželis „Pasaka“
Specialistė Natalija Kuizinė (vaiko priežiūros atostogose) Vilniaus lopšelis-darželis „Spygliukas“
Specialistė Agnė Jurevičienė (vaiko priežiūros atostogose) Vilniaus lopšelis-darželis „Gintarėlis“
Specialistė Kristina Preidžienė (vaiko priežiūros atostogose) Vilniaus lopšelis-darželis „Gandriukas“
Specialistė Jovita Čėsaitytė (vaiko priežiūros atostogose) Vilniaus r. Riešės vaikų lopšelis-darželis

Vilniaus rajono ugdymo įstaigose vykdančių visuomenės sveikatos priežiūrą specialistų kontaktai:

Specialistė Ala Brazauskienė Vilniaus r. Avižienių vaikų lopšelis-darželis
Specialistė Žaneta Staniulienė Vilniaus r. Riešės vaikų darželis
Specialistė Rima Malkovskienė Vilniaus r. Kabiškių vaikų lopšelis-darželis
Specialistė Rita Matulionienė Vilniaus r. Skaidiškių mokykla-darželis
Specialistė Justyna Michalkina Vilniaus r. Nemenčinės vaikų lopšelis-darželis
Specialistė Anželika Morozovienė Vilniaus rajono Nemėžio vaikų lopšelis-darželis
Specialistė Marina Pavilovskaja Vilniaus r. Nemenčinės vaikų darželis
Specialistė Evelina Pocej Vilniaus r. Mickūnų vaikų lopšelis-darželis
Specialistė Mažena Gotlejevskienė (vaiko priežiūros atostogose) Vilniaus r. Maišiagalos vaikų lopšelis-darželis

Ikimokyklinio ugdymo įstaigų skyriaus nuostatai

Pareigos Vardas, Pavardė El. paštas
L. e. bendrojo ugdymo įstaigų visuomenės sveikatos priežiūros skyriaus vedėjos pareigas Aurelija Šiautkulienė aurelija.siautkuliene@vvsb.lt

Vilniaus miesto ugdymo įstaigose vykdančių visuomenės sveikatos priežiūrą specialistų kontaktai:

Specialistė Natalja Aksamit Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija
Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija
Specialistė Anna Aleksiuk Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija
Specialistė Viktorija Ališauskienė Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija
Specialistė Sigita Atienė Vilniaus Žirmūnų gimnazija
Vilniaus Prano Mašioto pagrindinė mokykla
Specialistė Augustė Aurylaitė Vilniaus Petro Vileišio progimnazija
Specialistė Vanda Balcevič Vilniaus Volungės darželis-mokykla
Vilniaus darželis-mokykla „Vaivorykštė“
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija
Specialistė Eglė Balčiūnienė Vilniaus Pilaitės gimnazija
Komunalinių paslaugų mokykla
Specialistė Olesia Barisevič Vilniaus Radvilų gimnazija
Specialistė Jadvyga Bučmienė Vilniaus “Pelėdos” pradinė mokykla
Vilniaus Maironio progimnazija
Specialistė Vitalija Burbienė Vilniaus Simono Konarskio gimnazija
Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla
Specialistė Erika Čaplinska Vilniaus „Laisvės“ gimnazija
Specialistė Žaneta Staniulienė Vilniaus Jeruzalės progimnazija
Specialistė Ieva Černiauskaitė Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazija
Specialistė Indrė Čėsnulienė Vilniaus Šv. Kristoforo gimnazija
Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija
Specialistė Tamara Čirkova Vilniaus Gabijos gimnazija
Specialistė Karolina Doval Vilniaus Salininkų gimnazija
Specialistė Irina Figurskaja Vilniaus Verkių mokykla-daugiafunkcis centras
Specialistė Aistė Matulaitytė Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija
Specialistė Ganetta Goldberg Vilniaus Levo Karsavino mokykla
Specialistė Violeta Ivanskaja Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija
Specialistė Jolanta Jakšienė Vilniaus Jezuitų gimnazija
Specialistė Milda Janulionienė Vilniaus „Aušros“ mokykla-darželis
Specialistė Giedrė Jasionienė Vilniaus savivaldybės Grigiškių ,,Šviesos“ gimnazija
Specialistė Giedrė Jieznienė Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija
Specialistė Teresa Jukevičė Vilniaus darželis-mokykla “Vilija”
Specialistė Vera Kartašova Vilniaus darželis-mokykla „Dainorėliai“
Specialistė Ana Kaverkinienė Vilniaus Naujininkų mokykla
Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla
Specialistė Danutė Kiršinienė Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija
Specialistė Beata Kindurienė Vilniaus Lazdynų mokykla
Specialistė Margarita Rima Kisielienė Vilniaus Žemynos progimnazija
Specialistė Gintarė Kondratovičiūtė Vilniaus Balsių progimnazija
Specialistė Nijolė Kubilienė Vilniaus „Santaros“ gimnazija
Specialistė Karolina Kukliauskaitė Vilniaus Baltupių progimnazija
Specialistė Martynas Kurtinaitis Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija
Specialistė Jolanta Laučiūtė Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija
Specialistė Lilija Lokutijevskaja Vilniaus darželis-mokykla „Saulutė“
Specialistė Nijolė Malinauskienė Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras
Specialistė Diana Markevič Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazija
Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija
Specialistė Valda Maslianikienė Vilniaus darželis-mokykla „Šaltinėlis“
Specialistė Vilma Matuliauskaitė Vilniaus Žvėryno gimnazija
Specialistė Jelena Melaninienė Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija
Specialistė Antonina Michailovskaja Vilniaus „Vilnios“ pagrindinė mokykla
Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija
Specialistė Rūta Mikniūtė Vilniaus Žemynos gimnazija
Specialistė Svetlana Miloš Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla
Specialistė Jolanta Minkevičienė Profesinio mokymo centras „Žirmūnai“
Specialistė Jurgita Misaniuk Vilniaus Viršuliškių mokykla
Vilniaus Ozo gimnazija
Specialistė Lina Miškinienė Vilniaus Antakalnio gimnazija
Vilniaus Antakalnio progimnazija
Specialistė Halina Murmulienė Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus
Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija
Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla
Vilniaus „Vilnies“ pagrindinė mokykla
Specialistė Birutė Nikitinienė Vilniaus Trakų Vokės gimnazija
Specialistė Irina Okunevienė Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija
Specialistė Jelena Palkevičienė Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija
Vilniaus Simono Daukanto gimnazija
Specialistė Ieva Paulikaitė Vilniaus Kunigaikščio Gedimino progimnazija
Specialistė Dalia Paužaitė Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla
Vilniaus Tuskulėnų gimnazija
Specialistė Zina Piličiauskienė Vilniaus „Saulėtekio“ mokykla-daugiafunkcis centras
Specialistė Vilija Pranskevičiūtė Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla
Specialistė Jolanta Puišienė Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija
Specialistė Galina Radzevič Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija
Specialistė Aurelija Rapalytė Vilniaus “Vyturio” pradinė mokykla
Vilniaus Žėručio pradinė mokykla
Specialistė Rosita Rindeikienė Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija
Specialistė Asta Rudokaitė Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla
Specialistė Augustyna Semaško Vilniaus Vladislavo Sirokomilės gimnazija
Specialistė Violeta Simonavičiūtė Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus
Specialistė Rita Skukauskienė Viešoji įstaiga ,,Vilniaus Valdorfo mokykla”
Specialistė Liudmila Slotvinska Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija
Specialistė Gražina Smolina Vilniaus Naujamiesčio mokykla
Vilniaus „Atžalyno“ mokykla-darželis
Specialistė Jurgita Stankevičienė VšĮ „Saulės“ privati gimnazija
Vilniaus „Atgajos“ specialioji mokykla
Specialistė Nijolė Šidagienė Vilniaus Karoliniškių gimnazija
Vilniaus Medeinos pradinė mokykla
Specialistė Marija Taškinienė Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija
Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija
Specialistė Rūta Ustinavičienė Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla
Specialistė Justina Vaišnoraitė Vilniaus „Juventos“ gimnazija
Vilniaus „Ryto“ progimnazija
Specialistė Dalia Vilutienė Vilniaus „Taikos“ progimnazija
Specialistė Inesa Viškelienė Vilniaus Simono Daukanto progimnazija
Specialistė Marta Vitienė Vilniaus „Spindulio“ progimnazija
Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija
Specialistė Teresa Voinicka Vilniaus Žaros gimnazija
Specialistė Aida Zalieskienė Vilniaus Filaretų pradinė mokykla
Vilniaus Užupio gimnazija
Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla
Specialistė Danguolė Zdanevičienė Vilniaus „Ateities“ mokykla
Vilniaus „Šviesos“ pradinė mokykla
Specialistė Lina Štelmokaitienė Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla
Specialistė Kotryna Babenko-Jakubauskienė (vaiko priežiūros atostogose) Vilniaus darželis-mokykla „Lokiukas“
Specialistė Gintarė Širvinskienė (vaiko priežiūros atostogose) VšĮ „Saulės“ privati gimnazija
Specialistė Ivona Kulešienė (vaiko priežiūros atostogose) Vilniaus Vladislavo Sirokomilės gimnazija
Specialistė Inesa Galin (vaiko priežiūros atostogose) Vilniaus licėjus
Vilniaus Senvagės gimnazija
Specialistė Eglė Galiauskienė (vaiko priežiūros atostogose) Vilniaus „Taikos“ progimnazija
Specialistė Jovita Čėsaitytė (vaiko priežiūros atostogose) Vilniaus Jeruzalės progimnazija

Vilniaus rajono ugdymo įstaigose vykdančių visuomenės sveikatos priežiūrą specialistų kontaktai:

 

Specialistė Joana Aleksandrovič Vilniaus r. Rukainių gimnazija
Specialistė Aldona Bačiulienė Vilniaus r. Pagirių gimnazija
Specialistė Dorota Demjanko Vilniaus r. Kyviškių pagrindinė mokykla
Specialistė Natalija Dovkša Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija
Specialistė Oksana Gedroic Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazija
Specialistė Ala Kačinskienė Riešės gimnazija
Vilniaus r. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla
Specialistė Irena Lipnevič Vilniaus r. Avižienių gimnazija
Vilniaus r. Dūkštų pagrindinė mokykla
Specialistė Rima Malkovskienė Eitminiškių gimnazija
Vilniaus r. Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinė mokykla
Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija
Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija
Vilniaus r. Eitminiškių pagrindinė mokykla
Vilniaus r. Sužionių pagrindinė mokykla
Vilniaus r. Veriškių pradinė mokykla
Specialistė Antonina Michailovskaja Vilniaus r. Egliškių Šv. Jono Bosko gimnazija
Specialistė Renata Mozarska Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla
Specialistė Ieva Paulikaitė Vilniaus rajono Buivydiškių pradinė mokykla
Specialistė Rita Rukštelytė Vilniaus r. Buivydiškių pagrindinė mokykla
Specialistė Liudmila Sarulevičienė Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija
Vilniaus r. Nemenčinės Konstantino Parčevskio gimnazija
Specialistė Gabrielė Stankutė Juodšilių „Šilo“ gimnazija
Specialistė Rita Skukauskienė Vilniaus Valdorfo Žalioji mokykla
Specialistė Teresa Voinicka Vilniaus r. Pakėnės Č. Milošo pagrindinė mokykla
Specialistė Jelena Voinova Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla
Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija
Vilniaus r. Juodšilių Šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija
Specialistė Sabina Žukovska Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija
Specialistė Mažena Gotlejevskienė (vaiko priežiūros atostogose) Vilniaus r. Čekoniškių pagrindinė mokykla
Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdiechovskio pagrindinės mokyklos Rastinėnų pagrindinio ugdymo skyrius
Specialistė Evelina Ručinskienė (vaiko priežiūros atostogose) Vilniaus r. Skaidiškių mokykla-darželis


Bendrojo ugdymo įstaigų skyriaus nuostatai

Darbo laikas:

I-IV: 7.30 – 16.30

V: 7.30 – 15.15

VI- VII: Nedirbame

Mus rasite:

Polocko g. 12–2, LT-01204 Vilnius