Vilniaus visuomenės sveikatos biuras jau trečius metus įgyvendina rankų higieną propaguojantį projektą „ Bakterijų tramdytojai“, kuriuo siekiama skatinti darželių auklėtinius rūpintis savo asmens higiena bei formuoti tinkamus rankų plovimo įgūdžius. Vilniaus miesto ugdymo įstaigų auklėtiniai, kaip tiesioginiai proceso dalyviai – įtraukiami į taisyklingų higienos nuostatų formavimo veiklas.

Projektas jau įpusėjo. „Bakterijų tramdytojų“ komanda su šviečiamąja programa aplankė jau 20 skirtingų darželių grupių. Užsiėmimų metu vaikai sprendžia įdomias užduotis, atlieka eksperimentą su „mikrobų“ maišeliu, po mikroskopu stebi mus supantį pasaulį, su švelniais muiliukais „TINDI“ mokosi taisyklingai plauti rankas. Po užsiėmimo kiekvienam dalyviui įteikiamas ženkliukas su patvirtinimu, kad tapo „ Bakterijų tramdytoju“ ir mūsų partnerio „TINDI“ dovanelės: muiliukas ir spalvinimo knygelė. I-III vietos atrankinio etapo nugalėtojus aplankėme su papildomomis ypatingomis dovanomis.

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro specialistai pastebi, kad tokia veikla darželio auklėtiniams labai patinka. Vaikai noriai dalyvauja užsiėmimuose, atkreipia dėmesį į pagrindines švaros taisykles ir praktinių užduočių dėka aiškiau supranta, kodėl reikia plauti rankas.

Viso projekto eigoje numatyta suorganizuoti 61 užsiėmimą, kurių metu sudalyvaus virš 1250 sostinės auklėtinių.

Nuotraukų archyvas: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=634714353275638&id=354367007977042

tindi logo


Informaciją parengė:

Viktorija Šadiul – Zadvornaja
Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė
Tel. 8 5 234 0235
El.p. viktorija.sadiul@vvsb.lt