Jau ketvirtus metus iš eilės Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia visas Vilniaus miesto, Vilniaus ir Šalčininkų rajonų ikimokyklines ir pradinio ugdymo įstaigas dalyvauti konkurse „Vitaminizuotas 2014“, kurio tikslas – suteikti vaikams žinių apie tinkamą, visavertę mitybą, formuoti tinkamus įgūdžius, įtraukiant juos į „Vitaminizuoto 2014“ patiekalo gaminimo procesą.

 Tikslinė konkurso grupė (dalyviai):

Vaikai, pedagogai, visuomenės sveikatos priežiūros specialistai.

 Konkurso vykdymo laikotarpis: spalio 27 d. – lapkričio 17 d.

 Pagrindinės akcijos veiklos:

  • Formuoti teisingą vaikų požiūrį į tinkamą mitybą;
  • Suteikti žinių apie vaisių, daržovių ir kitų sveikatai naudingų produktų reikšmę vaikų sveikatai;
  • Formuoti vaikų gebėjimus patiems atrinkti sveikatai naudingus produktus;
  • Lavinti vaikų gebėjimus dirbti kolektyve.

Konkurso eiga ugdymo įstaigoje:

Ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigos, norinčios dalyvauti konkurse privalo iš anksto užsiregistruoti – užpildyti ir atsiųsti registracijos formą. Dalyviai savo ugdymo įstaigoje turės pagaminti „Vitaminizuotą 2014“ patiekalą. Patiekalą ir gaminimo procesą būtina nufotografuoti arba nufilmuoti, o nuotraukas (filmuotą medžiagą, jei tokia yra) kartu su receptu pristatyti į Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biurą adresu Polocko g. 12, Vilnius arba siųsti el.paštu – evelina.rucinskienė@vvsb.lt iki lapkričio 14 d. Ugdymo įstaigos sveikatos priežiūros specialistas (jei jo nėra – pedagogas) būtinai turės paaiškinti vaikams apie patiekalo sudedamųjų produktų naudą augančiam organizmui bei supažindinti vaikus su taisyklingos mitybos principais. Visi dalyviai gaus atminimo dovanėles!

Ugdymo įstaigas, norinčias dalyvauti konkurse „Vitaminizuotas 2014“, prašome registruotis iki š.m. lapkričio 5 d. el.p. evelina.rucinskiene@vvsb.lt. Kilus klausimams skambinti tel.: (8-5) 234 0235.

Laimėtojai bus paskelbti lapkričio 17 d. –minint lapkričio 8 Europos sveikos mitybos dieną – ir apdovanoti vertingais prizais!

Kviečiame dalyvauti ir linkime sėkmės gaminant!

Konkurso organizatorius: Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Daugiau informacijos:
Evelina Ručinskienė
Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė
Vilniaus m.savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Tel. (8-5) 234 0235, el.p.evelina.rucinskiene@vvsb.lt