lss
Nacionalinė tabako ir alkoholio kontrolės koalicija, vienijanti beveik tris dešimtis Lietuvos nevyriausybinių organizacijų, siekianti Lietuvoje diegti tik mokslu pagrįstas efektyvias psichiką veikiančių medžiagų kontrolės ir prevencijos priemones, bei Lietuvos sveikuolių sąjunga, kviečia prisidėti prie bėgimo už blaivybę, skirto blaivybei ir sveikam gyvenimo būdui propaguoti.


Kiekvieną pirmą mėnesio penktadienį 18.00val. visuose Lietuvos miestuose ir kitose pasaulio valstybėse, visur, kur tik yra Lietuvių, vyksta masinis bėgimas miesto gatvėmis, skirtas blaivybei ir sveikam gyvenimo būdui propaguoti. Bėgimo šūkis: “LIETUVIS REIŠKIA BLAIVAS”, bėgimo idėja “TIK BLAIVI TAUTA GALI IŠLIKTI”. Bėgimo organizatorių nėra, tai spontaniškas blaivybei ir sveikam gyvenimo būdui prijaučiančių žmonių savanoriškas susibūrimas. Bėgimo trukmė ir distancija ar maršrutas nėra niekur reglamentuota, tai daro patys susirinkę savuose miestuose. Susiklostė puiki tradicija bėgti ne mažiau 3 km – tiek, kiek yra milijonų Lietuvių pasaulyje.

Jei esi už blaivybę ir sveiką Lietuvą, junkis ir kviesk bendraminčius!

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Sveikos gyvensenos bei natūralios medicinos rūmai 2011 m. spalio 11 d. Pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl sveikos gyvensenos Lietuvoje skatinimo ir paskelbė ketverius metus (2012-2015) truksiančios Lietuvos sveikatos olimpiados pradžią. Kviečiame visas valstybines, nevyriausybines organizacijas, savivaldybes bei piliečių iniciatyvas dalyvauti pirmą kartą šalyje vykdomoje Lietuvos sveikatos olimpiadoje, kurios tikslas – žymus Lietuvos gyventojų sveikatos sustiprinimas psichofizinės ir dvasinės kultūros bei fizinio aktyvumo priemonėmis, mirtingumo atvejų nuo LNL skaičiaus sumažinimas. Visas savivaldybes, visuomenės sveikatos biurus bei kitas atsakingas įstaigas, organizacijas ir visuomeninius judėjimus, besirūpinančius asmenine ir visuomenės sveikata, kviečiame prisidėti prie Lietuvos sveikatos olimpiados organizavimo, sutelkiant bendruomenę kas mėnesį vykstančiam bėgimui už blaivybę.

Daugiau informacijos :

Nacionalinė tabako ir alkoholio kontrolės koalicija
Stiklių g. 8, Vilnius
Tel. 86 14 05997
www.koalicija.org

www.sveikuoliai.lt