2017 m. spalio 31 d. Vilniaus visuomenės sveikatos biuras organizavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I –ąjį etapą. Konkursas ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupėje buvo organizuojamas keliais atrankos etapais. Konkurse dalyvavo  komandos iš 12 Vilniaus lopšelių – darželių.

Komandos varžėsi atlikdamos įvairias užduotis: atsakinėjo į sveikatos žinių testus, atliko praktines užduotis sveikos mitybos, draugiško elgesio ir asmens higienos srityse bei rungtyniavo estafetėse. Pedagogai ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistai „mankštino“ akis ieškodami su sveikata susijusių žodžių raidžių kratinyje ir pateikė 5 priemones galinčias padėti kontroliuoti triukšmą darželyje.

Vaikų, pedagogų, visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ ikimokyklinukų ir priešmokyklinio ugdymo amžiaus grupėje I – ojo etapo I – osios vietos laimėtoja tapo Vilniaus lopšelis – darželis „Sveikuolis“.

Anksčiau vykusiame vaikų, pedagogų, visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ 1-4 klasių grupėje I – ojo etapo I – osios vietos laimėtoja tapo Vilniaus Vaduvos darželio-mokyklos komanda. Konkurso organizatorė dėkoja Vilniaus lopšeliui – darželiui „Gėlynas“ ir Vilniaus Žėručio pradinei mokyklai už jaukų priėmimą.