Paroda „VAIKŲ ŠALIS“ yra vienas iš labiausiai laukiamų ir lankomų renginių, skirtų visai šeimai.

Šiemet ir vėl parodoje dalyvaus ir Vilniaus visuomenės sveikatos biuro specialistai. Apsilankę mūsų stende sužinosite daug įdomios ir vertingos informacijos.

Supažindinsime su vaikų profilaktinių skiepų kalendoriumi bei rekomenduojamais, bet valstybės lėšomis nekompensuojamais skiepais. Daug naudingos informacijos apie vaikų infekcinius susirgimus: vėjaraupius, pneumokokinę, rotavirusinę infekcijas, kokliušą, gripą, tymus  ir kitas infekcines ligas, jų galimomis komplikacijomis ir profilaktiką.

Paskaitoje „Saugios kūdikių ir vaikų aplinkos kūrimas“ sužinosite apie nelaimingų atsitikimų namuose prevenciją. Dažniausiai vaikui nutinkančius nelaimingus atsitikimus namuose: virtuvėje, kambariuose, vonios kambaryje. Vaikas automobilyje: patarimai kaip saugiai vežti vaikus. Pirmoji pagalba kūdikiams ir vaikams užspringus arba nudegimo atveju.

Konsultacijos tėveliams ir vaikams „Dantukų draugai ir priešai“ bei vaikų traumatizmo prevencija (saugumas kelyje, plaukimas, dviračiai).

Daug aktyvių užsiėmimų ir žaidimų vaikams: „Aš saugus“, „Būk švarus ir būsi sveikas“, „Bakterijų tramdytojai“ bei „Ką aš valgau?“.

Lauksime Jūsų LITEXPO parodoje lapkričio 21 – 23 dienomis. Iki pasimatymo!