geri draugai

Skelbiame Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono ugdymo įstaigų nugalėtojus!




Vilniaus miesto ugdymo įstaigų nugalėtojais tapo:

1.    Nora Straukaitė ir Smiltė Aulavičiūtė – Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla (3a),
2.    Evelina Žilinska ir Evelina Žingel – Vilniaus darželis-mokykla „Vilija“,
3.    Robert Vasilauskas ir Daniel Buroczevstkij – Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija (3b),
4.    Simona Kšanaitė ir Ugnė Stuogytė – Vilniaus pradinė mokykla „Žiniukas“ (2 klasė),
5.    Kristupas Mišeikis ir Ignas Andriukonis – Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla,
6.    Gabrielė Čiukinaitė ir Gytis Ramonas – Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija (1D klasė),
7.    Sandra Rainytė ir Kamilė Komkaitė – Vilniaus Sausio 13-osios vidurinė mokykla (8a),
8.    Gabrielė Šuliauskaitė ir Viktorija Surgantaitė – Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė  mokykla (7b kl.),
9.    Ignas Vežikauskas  ir jo draugas (nenorodyta) – Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla (4b),
10.    Elmyra Jarkova ir Sandrai Sultanovai – Vilniaus „Varpo“ suaugusiųjų mokykla (7a),
11.    Rokas Bobina ir Narūnas – Vilniaus „Saulės“ privati gimnazija (III gimnazijos klasė),
12.    Karolis Čirikas ir Robertas Purikovas – Grigiškių pradinė mokykla (3b),
13.    Ieva Jaruševičiūtė ir Ieva Pakšytė – Vilnius International Meridian School,
14.    Julija Milašiūtė ir Linutė Talžūnaitė – Vilniaus „Genio“ pradinė mokykla,
15.    Paulius ir Nojus – Vilniaus Medeinos pradinė mokykla (3a),
16.    Viltė Čičiurkaitė ir Ūla – Vilniaus Žemynos progimnazija,
17.    Agnė Rakauskaitė ir Dovilei Puljanauskaitė – Vilniaus Radvilų gimnazija ( 3e klasė),
18.    Erna Lygytė ir Ervilė Strazdaitė – Vilniaus Sietuvos vidurinė mokykla (3a),
19.    Erika Petunova ir Gintarė Taluntytė – Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija (5a),
20.    Indrė Dubickaitė ir Elena – Vilniaus „Ryto“ vidurinė mokykla (4d),
21.    Alicija Viazevič ir Dorota Petrova – Vilniaus Liepkalnio pagrindinė mokykla (7c),
22.    Austėja Jasudėnaitė ir Justina Vydmantaitė – Vilniaus M.Biržiškos gimnazija (IVc),
23.    Karina Šimkonytė ir jos draugė (vardo nenurodė) – Vilniaus J.Basanavičiaus gimnazija (IB),
24.    Beatričė Sindaravičiūtė ir jos draugė (vardo nenurodė) – Vilniaus Salomėjos Neries  gimnazija,
25.    Karolis Vilius ir jo draugas (vardo nenurodė) – Vilniaus suaugusiųjų mokymo centras,
26.    Dorota ir Deimantė – Vilniaus Karaliaus Mindaugo vidurinė mokykla (12 klasė),
27.    Skaidrė Vedrickaitė ir Gustė Š. – Vilniaus „Aušros“ darželis-mokykla,
28.    Simas Jasinevičius ir Martynas Liberis – Vilniaus Baltupių progimnazija (4e),
29.    Eiviltas Godelis ir draugas Edmundas – Vilniaus „Atgajos“ specialioji mokykla,
30.    Evelina Dovgerd ir  Gabriela Avagian – Vilniaus „Ateities“ vidurinė mokykla.

Vilniaus rajono ugdymo įstaigų nugalėtojai:

1.    Deimantė Tamušauskaitė ir Akvilė – Vilniaus r. Kalvelių „Aušros“ gimnazija,
2.    Emilija Bušmič ir Violeta Bolyčevaitė – Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazija,
3.    Virginija Anglickaitė ir draugė (vardas nenurodytas) – Vilniaus r. Nemenčinės K.Parčevskio gimnazija,
4.    Gabija Barabanova ir Irena Bigbajeva – Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija,
5.    Tomas Stanevičius ir  Viktorija Korsakaitė – Vilniaus r. Juodšilių „Šilo“ gimnazija,
6.    Viltė Dubauskaitė ir Lukrecija Jucytė – Vilniaus r. Pagirių gimnazija (2a),
7.    Dominyka Matukaitė ir Laura Dubietytė – Vilniaus r. Buivydiškių pagrindinė mokykla,
8.    Karina Filistovič ir  Danielius Barkovskis – Vilniaus r. Marijampolio pradinė mokykla (4 klasė).

SVEIKINAME KONKURSO NUGALĖTOJUS IR NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME VISIEMS, DALYVAVUSIEMS KONKURSE !

DĖL PRIZŲ TEIRAUTIS:
Julija Meišimė
Vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialist
Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Tel. (8-5) 234 0235, el.p.julija.meisime@vvsb.lt