Vilniaus miesto ugdymo įstaigų nugalėtojai:

1. Edvinas Žilinskij, Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija, 1 AD,
2. Augustė Mikulevič, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija , 3M,
3. Beatričė Šaltenytė, Vilniaus S. Daukanto progimnazija,
4. Daniel Dubrovin, Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, transporto ir verslo skyrius, VE 16-1,
5. Joris Kavoliūnas, Vilniaus Prano Mašioto mokykla, 3D,
6. Erikas Gasevičius, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija, 2C,
7. Brigita Aukščionytė, VšĮ Vilniaus Versmės katalikiškoji gimnazija, 3B,
8. Deimena Žilinskaitė, Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinė mokykla, 5C,
9. Viltė Rusakovaitė, Vilniaus Jeruzalės progimnazija, 5C,
10. Artino Driven, Vilniaus Naujininkų mokykla, 1B,
11. Evaldas Žydelis, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, AFG-1,
12. Karina Buračiauskaitė, Vilniaus Radvilų gimnazija, 1A,
13. Amelija Kačinauskaitė, Vilkpėdės darželis–mokykla, 3 kl.,
14. Evita Česonytė, Laisvės gimnazija, 2B,
15. Bernard Balcevič, VIMS – International Meridian School, 5 kl.,
16. Faustas Rimavičius, Grigiškių pradinė mokykla, 2A,
17. Goda Buivydytė, Vilniaus Antakalnio progimnazija, 7D,
18. Radoslav Stasil , Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija, 11 kl.,
19. Ignas Lukoševičius, Vilniaus „Atgajos“ specialioji mokykla,
20. Ramunė Laukšaitė, Vilniaus suaugusiųjų mokymo centras, 2A,
21. Diana Smailytė, Vilniaus „Saulėtekio“ mokykla–daugiafunkcinis centras, 9MD,
22. Viltė Šutjevaitė, Vilniaus „Genio“progimnazija, 1M,
23. Erik Tarasenko, Vilniaus Šilo mokykla,
24. Evelina Osipovič, Vilniaus Trakų Vokės vidurinė mokykla, 5A,
25. Emilija, 11 m., Bernardinų vaikų dienos centras,
26. Karina, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla (Atėnei),
27. Gabija Šinkūnaitė, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija, 3C,
28. Kristina Valaitė, Vilniaus Salomėjos Neries gimnazija, 2A,
29. Martynas Laužadis, pradinė mokykla „Ruduo–pavasaris“, 3B,
30. Amelija Urbonaitė, Vilniaus P.Vileišio progimnazija, 4B,
31. Mykolas Šatkauskas, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija, 4C,
32. Joana Kristina Polidovskaja, Vilniaus Maironio progimnazija, 5A,
33. Kamilė Skaraitė, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla, 1A,
34. Vilniaus miesto Žvėryno gimnazija, 8C,
35. Ugnė Vėželytė, Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija, 3G,
36. Kornelija Keserauskaitė, Vilniaus miesto socialinės paramos centro Vaikų dienos centras „Labirintai“.

Vilniaus rajono ugdymo įstaigų nugalėtojai:

1. Margarita Bacevičiūtė, Juodšilių „Šilo“ gimnazija, 6B,
2. Joana Sinkevič, Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla, 7kl.,
3. Kotrina Kvainickaitė III G kl., Paberžės „Verdenės“ gimnazija,
4. Agata Ulevič, Rukainių gimnazija,
5. Kazimieras Zabulis, Riešės gimnazija, 5C,
6. Greta Černova, Paberžės šv. Stanislovo Kostkos gimnazija, 2 kl.

Sveikiname nugalėtojus!

Daugiau informacijos:
Julija Meišimė
Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė
Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Tel. 8 5 234 02 35
El.p. julija.meisime@vvsb.lt