VILNIAUS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS

Renginių kalendorius

Balandis 2014
P A T K P Š S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Vilniaus visuomenės sveikatos biuras
Europos imunizacijos savaitė. Skiepyti ar neskiepyti?
2014 Balandžio 22, Antradienis; 05:53
Balandžio 22 dieną prasideda Europos imunizacijos savaitė, kuri tęsis iki balandžio 29 dienos. Europos imunizacijos savaitės tikslas yra atkreipti dėmesį į specifinės profilaktikos (vakcinų naudojimą) svarbą, kuri pripažinta efektyviausia priemone kovai su infekcinių ligų sergamumu, mirtingumu bei rimtomis komplikacijomis.
Skaityti daugiau...
 
Projekto "Bakterijų tramdytojai" kūrybiniai darbai
2014 Balandžio 18, Penktadienis; 08:54
Vilniaus miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kartu su vaikiško muilo „TINDI" gamintoju AB „NAUJOJI RINGUVA", sostinės ikimokyklinio ugdymo įstaigoms pasiūlė rankų higieną propaguojantį projektą - „Bakterijų tramdytojai".
Skaityti daugiau...
 
Auksinės mediko širdies apdovanojimuose meninės fotografijos ekspozicija
2014 Balandžio 16, Trečiadienis; 06:47
Pasaulinės sveikatos dieną Vilniaus rotušėje tradiciškai pagerbti sostinės medikai - įteikti „Auksinės širdies" apdovanojimai, specialūs ženkliukai, padėkos raštai. Šią dieną Rotušėje apsilankę medikai galėjo išvysti ir keliaujančią meninės fotografijos parodą. Susivienijus sveikatos specialistams ir menininkams parengti keturi nuotraukų ciklai, kurių pagalba gyventojai raginami pasitikrinti dėl gimdos kaklelio, krūties, storosios žarnos bei prostatos vėžio.
Skaityti daugiau...
 
Šiaurietiškojo ėjimo entuziastai kviečiami ruoštis masiniam šiaurietiškojo ėjimo maratonui
2014 Balandžio 11, Penktadienis; 09:05
Ruošiamės masiniam šiaurietiškojo ėjimo žygiui, vyksiančiam gegužės 10 d. drauge!
Skaityti daugiau...
 
„Jauskis lengvai ir pasitikėk savimi!" Inkocentro ir Eglės Afanasjevos mankštų projektas
2014 Balandžio 15, Antradienis; 11:11
Maloniai kviečiame į įdomius ir turiningus susitikimus. Jų metu galėsite susipažinti su dubens dugno stiprinimo principais, kalanetikos instruktorė Eglė Afanasjeva išmokys pratimų, kuriuos galėsite atlikti ir namuose. Inkocentro atstovės supažindins su tokių mankšta svarba moters lytinei sveikatai, atvirai kalbės apie problemas, kurios kyla po nėštumų ir gimdymų bei suteiks naudingų patarimų, kaip išsaugoti pasitikėjimą.
Skaityti daugiau...
 
Startuoja sveikatos žinių vertinimo konkursas „Reikia išmokti sveikam išlikti (Vydūnas)"
2014 Balandžio 14, Pirmadienis; 09:11
2014 m. balandžio 15 d. ketvirtą kartą startuoja Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro sveikatos žinių vertinimo konkursas „Reikia išmokti sveikam išlikti (Vydūnas)". Konkurso tikslas - kelti gyventojų sveikatos raštingumą, skatinti visuomenę domėtis sveika gyvensena, ligų ir traumų prevencija.
Skaityti daugiau...
 
Kviečiame visuomenę teikti klausimus imunoprofilaktikos ekspertams
2014 Balandžio 09, Trečiadienis; 06:37
Artėjant Pasaulinei imunizacijos savaitei Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras kartu su Sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos mokslų akademija bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurais ir centrais kviečia visuomenę domėtis vakcinacija ir užduoti klausimus apie imunoprofilaktiką.
Skaityti daugiau...
 
Šiaurietiškojo ėjimo entuziastai kviečiami ruošti lazdas
2014 Balandžio 03, Ketvirtadienis; 11:23
Judėti ne tik sveika ir naudinga, bet dar ir labai malonu! Tai pasakyti gali dauguma šiaurietiškojo ėjimo aistruolių, kurių jau gegužės 10 d. laukia didžiulis masinis šiaurietiškojo ėjimo žygis, skirtas Judėjimo sveikatos labui dienai paminėti. Ši tarptautinė diena yra minima visame pasaulyje, skatinant visuomenės fizinį aktyvumą.
Skaityti daugiau...
 
DIKTANTAS, VIRSTANTIS GRAŽIAUSIU LAIŠKU MAMAI IR TĖČIUI !
2014 Balandžio 03, Ketvirtadienis; 07:38
Mielieji Mokytojai, kviečiame Jus drauge su Jūsų mokiniais prisidėti prie onkologinių ligų prevencijos. Artėjant Motinos ir Tėvo dienai, per lietuvių kalbos pamoką pakvieskite 3-4 kl. mokinius parašyti ypatingą diktantą. Parašę ir per dailės pamoką gražiai apipavidalinę diktantą mokiniai galės Motinos ir Tėvo dienos proga įteikti jį savo Mamai ir Tėčiui kaip jautrų sveikinimą ir laišką.
Skaityti daugiau...
 
VILNIAUS MIESTO IR RAJONO MOKINIŲ, MOKYTOJŲ IR VISUOMENĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS SPECIALISTŲ KONKURSO „SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI" NUGALĖTOJAI RUNGĖSI II KONKURSO ETAPE
2014 Balandžio 02, Trečiadienis; 05:43
Kovo 18 ir 25 dienomis Vilniaus miesto ir rajono mokinių, mokytojų ir sveikatos specialistų konkurso I etapo nugalėtojai: Vilniaus lopšelio - darželio „PASAKA"; Vaduvos darželio-mokyklos; Simono Daukanto progimnazijos; Jono Pauliaus II progimnazijos; Radvilų gimnazijos, Vilniaus rajono Kalvelių „AUŠROS" bei S.Moniuškos gimnazijų, Rudaminos F. Ruščico gimnazijos, Marijampolio M. Lukšienės vidurinės mokyklos komandos dalyvavo Rokiškio Senamiesčio progimnazijoje vykusiame konkurso „Sveikuolių sveikuoliai" II etape.
Skaityti daugiau...
 
Daugiau straipsnių:
<< Pirmas < Atgal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Puslapis 1 iš 46