Vilniaus visuomenės sveikatos biuras, tęsdamas senjorų sveikatos stiprinimo veiklų planą, kviečia dalyvauti užsiėmimuose – mankštose ir paskaitose, skirtose vyresnio amžiaus žmonėms. Senjorų laukiame organizuojamoje nemokamoje „Sveikatos akademijoje“!

Skelbiame „Sveikatos akademijos“ paskaitų tvarkaraštį (kovo mėnesiui):

Paskaitos vyks VšĮ „Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmuose“ II aukšte (buvę VRM rūmai, Žirmūnų g. 1E, Vilnius).

Kovo 13 d. 10 val. Įvadinė paskaita.

Susipažinsime su „Sveikatos akademijos“ veiklomis: pristatysime ir pakviesime aktyviai dalyvauti edukacinėse paskaitose, plačiau papasakosime apie Vilniaus visuomenės sveikatos biuro vykdomas senjorų mankštas grupėse, jų naudą, pakviesime senjorus prisijungti prie šiaurietiškojo ėjimo grupių po Vilniaus miesto parkus, atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

Kovo 20 d. 10 val. paskaita „Pozityvi komunikacija“.

Kaip neriboti savęs – išsakyti kitiems neigiamus dalykus, tačiau išsaugoti gerus santykius? Kaip įkalbėti save padaryti tai, ko nenori – bet reikia? Į šiuos ir kitus klausimus paprastai ir suprantamai paieškosime atsakymų paskaitoje. Paskaitą skaitys Linas Zaronskis, nepriklausomas treneris ir konsultantas.

Kovo 27 d. 12:15 val. paskaita „Streso valdymas“.

Sužinosime kaip valdyti stresą, kas tai yra stresas, kokios jo pasekmės ir kaip stengtis kontroliuoti ar išvengti streso. Paskaita sulaukusi daugybės gražių ir teigiamų atsiliepimų ir Lietuvos įmonių, savivaldybių įstaigų specialistų. Paskaitą skaitys Linas Zaronskis, nepriklausomas treneris ir konsultantas.

Paskaitų trukmė ~ 1 valanda. Registracija į paskaitas vykdoma vietoje.

 

MANKŠTOS SENJORAMS

DĖMESIO! Skelbiama papildoma registracija į naujas mankštų grupes, skirtas senjorams! Užsiėmimai vyks nuo balandžio 3-os dienos, vieną kartą per savaitę, pirmadieniais, adresu Polocko g. 12, Užupis (Vilnius). Mankštas ves sveikatos stiprinimo specialistė Rasa Kločkova.

Skelbiame mankštų grupes:

A grupė 8:50 – 9:35

B grupė 10:00 – 10:45

C grupė 11:00 – 11:45

Užupis 11

Vienoje grupėje gali dalyvauti iki 8 asmenų. Registruokitės tel. 8 603 01833 (Rasa), 8 5 205 3417 arba el. paštu senjorai@vvsb.lt .

2017 m. kovo 1 d. pradėjome mankštas senjorams grupėse:

VšĮ „Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmuose“ (buvę VRM rūmai, Žirmūnų g. 1E, Vilnius) mankštos vyksta kartu su sveikatos stiprinimo specialiste Rasa, „Žemaitės verslo centro“ 3 aukšto salėje Naujamiestyje (Žemaitės g. 21, Vilnius) mankštos vyksta kartu su sveikatos stiprinimo specialiste Dovile. Dėl laisvų vietų grupėse teiraukitės tel. 8 5 205 3417.

Mankštas numatoma vesti iki 2017 m. birželio pradžios.

Paskaitos ir mankštos – nemokamos.