Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia tėvus, auginančius vaikus nuo 1 iki 12 metų amžiaus, registruotis į „Tėvų grupę“. Tai vaikų auklėjimo įgūdžius lavinanti programa tėvams, pagrįsta Individualiosios psichologijos autorių ir praktikų idėjomis. Tėvai kartu dirba grupėje: diskutuoja, dalinasi patirtimi, tikrina ją su teoriniais vaikų auklėjimo pasiūlymais, ieško bendrų atsakymų į iškilusius klausimus.

Daugumai tėvų pažįstamos šios situacijos:

  • išsimušate iš vėžių, kai vaikai iškrečia ką nors netikėto ir jūsų auklėjimo pastangos subyra į šipulius;
  • svajojate apie sutarimą ir ramybę savo šeimoje, kur vakarais ir rytais nėra erzelio, paniurusių veidų, konfliktų, ar durų trankymo;
  • Jūsų vaikas pernelyg priklausomas nuo kompiuterinių žaidimų ir pernelyg mažai bendrauja bei prisideda prie bendrų reikalų;
  • susimąstote, kodėl kartais vaikai nenori suprasti ar priešinasi geroms jūsų idėjoms bei akivaizdžioms pasekmėms ateityje.

Jei šie ir kiti auklėjimo klausimai aktualūs ir Jums, specialistai padės į juos rasti atsakymus ir sprendimus.

Programa įgyvendinama per 10 kassavaitinių susitikimų, kurių kiekvienas trunka 1,5-2 val. Grupes ves Individualiosios psichologijos konsultantė Nerilė Norkūnė. Užsiėmimai vyks Vilniuje, Užupio mikrorajone.

Tėvų grupių grafikas:

I gr. Kviečiame tėvus, auginančius vaikus nuo 1 iki 6 metų amžiaus. Pirmas susitikimas – rugsėjo 11 d., 18.00 val.
II gr. Kviečiame tėvus, auginančius vaikus nuo 7 iki 12 metų amžiaus. Pirmas susitikimas – rugsėjo 12 d., 18.00 val.

Dalyvavimas tėvų grupėje nemokamas. Dalyvių skaičius ribotas, kiekvienoje grupėje – iki 15 dalyvių. Registracija vyksta užpildžius registracijos formą internete: https://goo.gl/forms/ZyfzsNBd87ehl7gE2, ir yra tvirtinama el. laišku.

Atkreipkite dėmesį, kad vaikai TĖVŲ GRUPĖJE nedalyvauja, o vienos šeimos nariai (vyrai, žmonos, seserys, tėvai ir pan.) nedalyvauja toje pačioje „Tėvų grupėje“. 

Kilus klausimams:
Martyna Milieškaitė
Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro
visuomenės sveikatos stiprinimo skyriaus specialistė
Tel. (8 5) 234 0235
El. p. martyna.milieskaite@vvsb.lt