Prisilietimas – ypač svarbus kiekvienam kūdikiui. Mylinčio žmogaus atliekamas masažas veikia mažylį ne tik fiziškai, bet ir emociškai.

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia į nemokamas kūdikių masažo pamokėles. Į pamokėles kviečiame atvykti mamas ir tėčius, auginančius mažylius nuo 2 iki 8 mėnesių amžiaus.

Praktines masažo pamokėles ves visuomenės sveikatos biuro kineziterapeutė Milda Navaslauskaitė, jų metu išmoksite klasikinio kūdikių masažo elementų, sužinosite kaip ir kada namuose atlikti masažą mažyliui bei kaip pasirinkti jam reikalingas priemones.

Pamokėlės trukmė – 45 min.

Vyks 2 skirtingos praktinės pamokėlės – ,,Rankytės ir kojytės” bei ,,Pilvelis ir nugara” (Vienam dalyviui į skirtingas pamokėles galima registruotis po 1 kartą)

Registracijos forma:

,,Rankytės ir kojytės” https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScHMCtTIVv6piub1YLEtskW9S9J5I4ev-5jz-Qyg9oIUbST1w/viewform?usp=sf_link

,,Pilvelis ir nugara”

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSengDQGh0CA45tXyjI3PhhFLdvj-V_rEC41wgpo0i7o-fZMdA/viewform?usp=sf_link

Dėmesio! Masažo pamokėlių metu mokysimės masažo, skirto sveikiems mažyliams, o jo pagrindinė nauda – bendravimas su kūdikiu, todėl jis esant reikalui neatstos individualių specialisto atliekamų gydomųjų procedūrų.
Kilus klausimams susisiekite:

Kineziterapeutė Milda Navaslauskaitė

el.p.: milda.navaslauskaite@vvsb.lt