Vilniaus visuomenės sveikatos biuras organizuoja ir kviečia į žindymo kursus. 

„Žindymas – tai pati vertingiausia dovana, kurią kūdikiui gali įteikti mama“, – teigia prof. dr. R.Lawrence, naujagimių gydytoja, viena iš visame pasaulyje žinomos Žindymo medicinos akademijos įkūrėjų, Jungtinių Amerikos Valstijų legenda. Šią dovaną kiekvieną įteikia nesuskaičiuojama galybė moterų: vedamos instinktų jos intuityviai pasirenka žindymą dar nėštumo metu, o tuoj po gimdymo net nesusimąstydamos glaudžia mažylį prie krūties. Naujagimis, tik uždėtas mamai ant krūtinės, taip pat iš visų jėgų ieško tų pirmųjų pieno lašų – gyvybės ir meilės eliksyro.

Šiuose kursuose vaikų ligų gydytoja, tarptautinė žindymo konsultantė (IBCLC) Audronė Mulevičienė atskleis žindymo naudą ir privalumus, papasakos apie mamos ir vaikučio pasirengimą žindymui, suteiks praktinių patarimų, ką ir kaip daryti, kad kiekviena šeima galėtų patirti ir sąmoningai išgyventi šį laikotarpį.

I paskaita. Kas? Kur? Kodėl? Kalbėsime, kuo ypatingas žindymas. Aptarsime, kaip žindymui ruošiasi mamos ir vaisiaus organizmas. Nepamiršime motinos pieno savybių, jo teikiamos naudos ir dažniausiai pasitaikančių mitų.

II paskaita. Kaip? Šioje paskaitoje mokysimės, kaip pridėti mažylį prie krūties, kaip dažnai ir ilgai žindyti, kaip suprasti, ar užtenka pieno, ir ką daryti, jeigu tenka išsiskirti su vaikučiu. Judėsime nuo teorijos prie praktikos: su kiekviena mama pasimokysime laikyti lėlę – naujagimį, ją pridėti prie krūties ir pažindyti.

III paskaita. O jeigu? Aptarsime dažniausiai iškylančius klausimus, sunkumus ir būdus, kaip juos įveikti. Visa tai tam, kad kiekviena mama pasitikėtų savo galimybėmis žindyti ir mėgautis žindymu.

Organizuojama viena dalyvių grupė. Kiekvienos grupės dalyvis apsilankys trijuose užsiėmimuose. Kviečiame kursuose dalyvauti ir busimus tėvelius

Kviečiame registruotis:

Paskaitos vyks gegužės  3, 10, 17 d.  16.00-17.30  val.

Dalyvių skaičius – ribotas, užsiėmimai – nemokami.

Užsiėmimus ves vaikų ligų gydytoja, tarptautinė žindymo konsultantė (IBCLC) Audronė Mulevičienė. Paskaitos vyks Vilniaus visuomenės sveikatos biure Polocko g.12-2.

Išankstinė registracija: renginiai@vvsb.lt (nurodykite vardą pavardę, el. pašto adresą bei telefono nr.)

Kilus klausimams galite skambinti tel. 8 5 205 3417

Užsiėmimus organizuoja Vilniaus visuomenės sveikatos biuras

„Šeimų mokyklėlės“ koordinatorė Ala Cholopova, visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė.