Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia į treniruotes porose, kurios Jūsų kūnui suteiks dar ir pasitikėjimą vienas kitu, palaikymą vienas kito bei motyvaciją nepasiduoti.

Mankštos metu bus atliekamas aktyvus apšilimas, raumenys paruošiami tolimesniam darbui. Visi pratimai parinkti taip, kad būtų galima atlikti porose, nepaisant amžiaus ir fizinio pasiruošimo. Treniruotės pabaigoje bus atliekami tempimo pratimai, kurie atpalaiduoja ir sumažina raumenų įtampą po intensyvių pratimų.

Fizinis aktyvumas yra vienas svarbiausių organizmo energijos sunaudojimo veiksnių ir todėl yra svarbus organizmo energijos balansui palaikyti. Tikslinga paminėti, kad fiziškai aktyvūs žmonės paprastai būna geresnės nuotaikos, pozityvesnės nuomonės apie gyvenimą, darbą, politiką, sportuojantys mokiniai geriau mokosi, pasižymi aukštesne saviverte, rečiau turi žalingų įpročių.

Reguliari fizinė veikla gali skatinti kaulų ir raumenų augimą, lavinti judesių koordinaciją ir pusiausvyrą, stiprinti širdies ir kraujagyslių sistemą, teigiamai veikti kvėpavimo sistemą, virškinimo sistemos darbą, pagerinti medžiagų apykaitą raumenų ląstelėse, judėjimo – atramos aparato struktūrą ir funkcijas, pagerinti sąnarių sandarą ir funkciją, stiprinti širdies raumenį, teigiamai veikti kraujospūdį ir t.t.

Laikas: antradieniais, 17:30 – 18:15 val.

Vieta: Kūdrų parkas Užupyje.

Užsiėmimus ves kineziterapeutė Agnė Novickienė

Su savimi turėti: vandens buteliuką, kilimėlį ar pledą bei gerą nuotaiką!

DĖMESIO! Esant blogoms oro sąlygoms (lietui, audrai, kaitrai) mankšta nevyks.

Registracijos forma:

https://docs.google.com/forms/d/1TzUukncGraY4nXs_k-yt09jdA9PKaK4AKKnGueo25Pw/edit

Daugiau informacijos:
Dovilė Šimonytė
Visuomenės sveikatos specialistė, kineziterapeutė
Tel. +37067865060
El.p. dovile.simonyte@vvsb.lt