Vilniaus m. sav. visuomenės sveikatos biuras skelbia šiaurietiškojo ėjimo žygių tvarkaraštį Vilniaus mieste š. m. lapkričio mėn. Užsiėmimai orientuoti į senjorų grupes.

Užsiėmimai vyks ketvirtadieniais, lapkričio 2, 9, 16, 23, 30 d. 16.00 – 17.30 val.

Susitikimo vieta – šalia Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmų (Žirmūnų g. 1E). Šiaurietiškojo ėjimo instruktorė – Irena Gudiškienė, tel. 8 615 59800.

Trumpai apie instruktorę Ireną Gudiškienę:

Irena Gudiškienė – šiaurietiško ėjimo instruktorė, sporto trenerė prieš šešis metus atrado ir pamilo šiaurietiškąjį ėjimą. Irena yra diplomuota kūno kultūros specialistė, tad pajutusi jo naudą ne tik savo kūnui, bet ir sielai, nusprendė skleisti šiaurietiškojo ėjimo idėją.

Kaip teigia Irena, judėjimas mums dovanoja gerą savijautą ir gyvenimo džiaugsmą, o žingsniavimas gamtoje yra įsimintinų akimirkų suteikianti papildoma dovana kiekvienam. Aktyvi fizinė veikla gamtoje mažina įtampą, didina gerovės pojūtį ir skatina teigiamas emocijas. Besikeičiantys gamtos vaizdai išsklaido monotoniją, veikia atpalaiduojamai.

Irena su entuziazmu yra pasiruošusi perduoti savo patirtį jums, išmokyti taisyklingai žingsniuoti, pajusti naudą kūnui, sielai ir ugdyti bendrystę.

Prieš užsiėmimą pasirūpinkite patogia, nuo oro priklausančia apranga, vandeniu. Esant blogam orui, šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimai nevyks (informaciją prašome tikrinti Vilniaus visuomenės sveikatos biuro internetiniame puslapyje arba skambinti tel. 8 659 71277).

Taip pat nepamirškite šiaurietiškojo ėjimo lazdų, o jeigu jų neturite – visuomet jas paskolinsime. Dalyvavimas užsiėmimuose – nemokamas. Dalyvių registracija atliekama vietoje, užsiėmimo metu.

Šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimus organizuoja Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Informaciją parengė:
Justas Baranauskas
Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistas
senjorai@vvsb.lt