Gyvenimas su vaikais būna visoks. Norėtųsi, kad jame būtų kuo daugiau laimės, darnos ir ramybės. Visų – vaikų ir tėvų. Kviečiame į paskaitą, kurios metu sužinosite, kaip čia ir dabar pasiekti, kad vaikai klausytų – be atsikalbinėjimų, rėkimų, verkšlenimų, derybų ir streso.

Net jei manote ar matote, kad Jūsų vaikas yra išskirtinis ir jo neveikia tai, kas veikia kitus vaikus, pažadame – visai paprasti pozityvios disciplinos „triukai“, kuriuos galima naudoti bet kurią akimirką, duos apčiuopiamų teigiamų rezultatų.

Paskaitą ves lektorė Vilma Juškienė – sertifikuota socialinio-emocinio intelekto ir asmenybės ugdymo trenerė, vieno didžiausių tinklaraščių tėvams apie vaikus Lietuvoje www.lefemily.lt autorė. Lektorė veda seminarus įmonėms, suaugusiesiems ir jaunimui, teikia asmenines konsultacijas, rašo straipsnius žurnalams, portalams ir tinklaraščiams, padeda žmonėms įsisąmoninti, kad kasdienis užsidegimas, džiaugsmas, ramybė ir darna nėra sudėtingai pasiekiama – dažniausiai pakanka labai paprastų, visiems gerai žinomų, bet nepelnytai pamirštų dalykų.

Paskaita vyks š. m. lapkričio 8 d. (ketvirtadienį) 18.00–19.30 val. Vilniaus universiteto Medicinos fakultete, adresu M. K. Čiurlionio g. 21, Vilniuje (didžiojoje auditorijoje).

Dėmesio! Dalyvių skaičius ribotas, todėl vykdoma išankstinė registracija, paspaudus šią nuorodą: https://goo.gl/forms/b2eKZ0yxpBjDAjNh2.

Paskaita nemokama, tačiau norintiems atsidėkoti lektorei turėsime padėkos dėžutę.

Kviečiame dalyvauti!

Paskaitas organizuoja: Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Prie iniciatyvos prisideda ir ją palaiko: Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas