Pasitikėjimas savimi – populiari šiuolaikinė tema, kuri, pasak psichologo Simono Berenio, visgi yra miglota ir kelianti klausimą – jeigu nepasitiki savimi, tai kodėl pasitiki ta savo mintimi, jog nepasitiki savimi?

Kviečiame į paskaitą „Pasitikėjimas savimi: kaip „atmokti“ būti bejėgiu?“. Jos metu bus aptariama tai, kas iš tiesų yra pasitikėjimas savimi ir kaip mes pradedame nepasitikėti savimi arba jaustis bejėgiais. Susirinkusieji taip pat bus supažindinti su keliomis Kognityvinės elgesio terapijos technikomis, leidžiančiomis „atmokti“ išmokto bejėgiškumo, sustiprinti pasitikėjimą savimi bei įveikti baimes, kurios galbūt stabdo pasielgti taip kaip norisi Jums, o ne kažkam kitam.

Paskaitą ves lektorius Simonas Berenis, Sveikatos psichologijos magistrantas (VU), Kognityvinės elgesio terapijos (LSMU) praktikas ir konsultantas Moderniosios terapijos centre.

Apie Simoną Berenį

Paauglių ir suaugusiųjų psichologas, per praktiką susidūręs su sergančiais depresija, nerimo sutrikimų turinčiais ir suicidiškais pacientais. Jo konsultuojamų temų sąraše taip pat – valgymo sutrikimai, alkoholizmas. Keldamas savo kvalifikaciją, daugiausia dėmesio skyrė depresijos, nerimo sutrikimų (fobijos, panikos priepuolių) temoms.

Jo moto: „Nuoširdumas daro stebuklus“.

Paskaita vyks š. m. balandžio 25 d. 18:00-19:30 val. Vilniaus universiteto Medicinos fakultete, adresu M. K. Čiurlionio g. 21, Vilnius (didžiojoje auditorijoje).

Dėmesio! Dalyvių skaičius yra ribotas, todėl vykdoma išankstinė registracija, paspaudus šią nuorodą: https://goo.gl/forms/pn8pHVF9A4bJASkz2.
Paskaita yra nemokama, tačiau labai norintiems atsidėkoti lektoriui turėsime padėkos dėžutę.

PASKAITAS ORGANIZUOJA Vilniaus visuomenės sveikatos biuras

PRIE INICIATYVOS PRISIDEDA IR JĄ PALAIKO Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas