Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja ir kviečia registruotis į paskaitą „Intuityvus valgymas mityba be ribojimų ir draudimų“.

Informacijos apie mitybą šiomis dienomis yra tiek daug, kad dažnas jaučiasi pasimetęs, ką bereikia valgyti, kad būtum sveikas ir išlaikytum normalų kūno svorį. Daug žmonių jaučiasi turintys pasiteisinti, kad valgo cepeliną su spirgučiais, jaučia baimę, kad valgomas maistas gali pakenkti sveikatai arba „eina į kūną“, gėdą „ką pagalvos kiti“, kad aš valgau jau antrą torto gabaliuką, o kartais ir kaltę, kad suvalgė skanaus, bet ne itin sveiko maisto.

INTUITYVUS VALGYMAS – tai toks valgymas, kurį mums davė gamta. Kai valgome pagal alkio ir sotumo pojūčius ir tokį maistą, nuo kurio jaučiamės gerai. Jokio RIBOJIMO, jokio KALTĖS jausmo ar BAIMĖS suvalgyti tai, kas dietose ar mitybos planuose draudžiama. Tai lyg savo autentiško WiFi ryšio įjungimas tarp skrandžio, proto ir vidinių instinktų.

Šioje paskaitoje lektorė perteiks savo asmeninę ir klientų patirtį bei Intuityvaus valgymo žinias, kurios leis jums daugiau suprasti kaip maitintis sveikai be ribojimų ir draudimų.

Taip pat paskaitoje sužinosite:
– kas IŠ TIESŲ vyksta kai žmogus labai drausmingai laikosi sveikos mitybos taisyklių?
– Sveika ir tobula ar sveika ir normali mityba? Kas yra NORMALUS valgymas ir ką jis žmogui suteikia?
– Kokios kyla pasekmės ribojant maistą (apie tai kalbama itin mažai)?
– Kas yra Intuityvus valgymas ir kaip jo galima išmokti?

Paskaita skaitys Ingrida Augutė, Intuityvaus valgymo konsultantė (sertifikuota JAV), @Taika su Maistu/Intuityvus valgymas projekto autorė.

Paskaitos metu turėsite galimybę klausti bei gauti atsakymus į jums rūpimus klausimus.

Paskaita vyks gruodžio 12 dieną (trečiadienį), 18.00 19.30 val. (trukmė 1,5 val.), Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure, adresu Polocko g. 12-2, Vilniuje.

Dėmesio! Dalyvių skaičius yra ribotas, todėl vykdoma išankstinė registracija, paspaudus šią nuorodą: https://goo.gl/forms/HjFxrAK0fknZhqxV2 Užsiregistravę sulaukite patvirtinimo el. paštu.

Paskaita yra nemokama.

Daugiau informacijos:
Ramunė Daujotaitė
Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė
Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Polocko g. 12-2, Vilnius
Tel. (8 5) 234 0235, faks. (8 5) 271 1244
ramune.daujotaite@vvsb.lt