Vasarą Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja prevencines akcijas oficialiose sostinės maudyklose. Taip siekiama ugdyti žmonių sąmoningumą ir skatinti juos domėtis bei rūpintis savo sveikata vasaros metu. 

Šįmet viena tokių akcijų – „Būk saugus vandenyje“. Jos tikslas yra išmokyti ar priminti saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens telkinių taisykles. Akcija-renginys vyks liepos 17 d. (antradienį) nuo 17 val. Žirmūnų paplūdimyje. Kviečiame dalyvauti ir registruotis šeimas su vaikais. Registraciją rasite ČIA.

Akcijos programa:

17.00 val. Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro pristatymas (VVSB), sveikatos loterija.

17.15 val. – 18.00 val. Priešgaisrinė gelbėjimo valdybos komanda supažindins su gresiančiais pavojais prie vandens telkinių; kokių veiksmų reikėtų imtis skęstant; išaiškins, kaip ir kokiomis priemonėmis reikėtų suteikti pagalbą; kaip saugiai ir efektyviai reikėtų gelbėti skęstantįjį, taip pat bus atliekamas skęstančiojo gelbėjimo demonstavimas.

 17.40 val. – 18.20 val. Pirmoji pagalba. Norintys galės pasimokyti gaivinimo pradmenų.

Renginio vieta:

Dėmesio! Informuojame, kad dėl prastos orų prognozės renginys atšaukiamas. Sekite naujienas, kita renginio data planuojama rugpjūčio mėnesį.