Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia tėvus, auginančius vaikus nuo 1 iki 12 metų amžiaus, registruotis į TĖVŲ GRUPĘ. Tai vaikų auklėjimo įgūdžius lavinanti programa tėveliams, pagrįsta Individualiosios psichologijos autorių ir praktikų idėjomis. Tėvai kartu dirba grupėje: diskutuoja, dalinasi patirtimi, tikrina ją su teoriniais vaikų auklėjimo pasiūlymais, ieško bendrų atsakymų į iškilusius klausimus.

Daugumai tėvų pažįstamos šios situacijos:

  • Išsimušate iš vėžių, kai vaikai iškrečia ką nors netikėto ir jūsų auklėjimo pastangos subyra į šipulius;
  • Svajojate apie sutarimą ir ramybę savo šeimoje, kur vakarais ir rytais nėra erzelio, paniurusių veidų, konfliktų, ar durų trankymo;
  • Jūsų vaikas pernelyg priklausomas nuo kompiuterinių žaidimų ir pernelyg mažai bendrauja bei prisideda prie bendrų reikalų;
  • Susimąstote, kodėl kartais vaikai nenori suprasti ar priešinasi geroms jūsų idėjoms bei akivaizdžioms pasekmėms ateityje.

Jei šie ir kiti auklėjimo klausimai aktualūs ir Jums, specialistai padės į juos rasti atsakymus ir sprendimus. Programa įgyvendinama per 10 kassavaitinių susitikimų, kurių kiekvienas trunka 1,5-2 val. Grupes ves Individualiosios psichologijos konsultantė Nerilė Norkūnė.

Tėvų grupių grafikas:

I gr. Kviečiame tėvus, auginančius vaikus nuo 1 iki 6 metų amžiaus. Pirmas susitikimas – balandžio 10 d., 18.00 val.

II gr. Kviečiame tėvus, auginančius vaikus nuo 7 iki 12 metų amžiaus. Pirmas susitikimas – balandžio 11 d., 18.00 val.

Dalyvavimas tėvų grupėje nemokamas. Dalyvių skaičius ribotas, kiekvienoje grupėje iki 15 dalyvių. Registracija vyksta užpildžius registracijos formą internete: https://goo.gl/forms/WUIm5L8iGinYHQrk1, ir yra tvirtinama el. laišku.

Atkreipkite dėmesį, kad vaikai TĖVŲ GRUPĖJE nedalyvauja. Vienos šeimos nariams toje pačioje grupėje dalyvauti nerekomenduojame.

Tėvų grupių susitikimai vyks Vilniuje, Užupyje. Tikslesnė informacija bus atsiųsta užsiregistravusiems ir registracijos patvirtinimą gavusiems projekto dalyviams.

Norintiems sužinoti daugiau apie individualiosios psichologijos principus: www.adleris.lt.