Vilniaus visuomenės sveikatos biuras organizuoja ir kviečia registruotis į paskaitą tema „Streso valdymas“.

Stresas – populiarus ir nuolat girdimas žodis šiuolaikinėje visuomenėje. Dažnas žmogus pasakys, kad stresą patiria kone kasdieną. Nuolatinis skubėjimas, transporto spūstys, aukšti reikalavimai, didelis krūvis darbe, konfliktai, pokyčiai (netgi teigiami) asmeniniame gyvenime ir kt. sukelia stresą.

Jį taip pat gali sukelti artėjantis Kalėdų šventinis laikotarpis, pasirengimo darbai: organizavimas, apsipirkimas, eglutės puošimas, dovanų pakavimas, šventinių patiekalų gaminimas. Kiek už visa tai atsakingam asmeniui sukelia streso?

Dažnai arba ilgą laiką patiriamas stresas neigiamai veikia žmogaus gyvenimo kokybę ir sveikatą. Ar įmanoma visiškai išvengti streso? Kokiais būdais jį galima sumažinti ir valdyti? Apie tai ir dar daugiau sužinosite paskaitoje bei vieną iš valdymo metodų išbandysite praktiškai.

      Paskaitos turinys:

  • Kodėl streso metu elgiamės būtent taip?
  • Streso biologinė prasmė ir mechanizmai
  • Ilgalaikio streso pasekmės

Streso valdymas:

  • Bendrieji principai
  • Racionalūs būdai
  • Emocijų valdymas
  • Meditacinės technikos

Paskaitą skaitys Linas Zaronskis, nepriklausomas treneris ir konsultantas.

Paskaita vyks gruodžio 15 dieną (penktadienį), 17.30 19.00 val. (trukmė 1,5 val.), VšĮ Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmuose (buvę VRM rūmai, Žirmūnų g. 1E, Vilnius). Atvykę sekite nuorodomis: „Sveikatos akademija“, paskaita „Streso valdymas“.

Prieš paskaitą (16.30 – 17.30 val.) norintiems bus atliekamas kūno sudėties analizės tyrimas (basomis kojomis). Matavimų skaičius ribotas, tad atliksime juos pirmiesiems atvykusiems.

Taip pat keliems laimingiesiems padovanosime VVSB prizus – kompaktinius diskus „Antistresinė relaksacija“.

Dėmesio! Dalyvių skaičius yra ribotas, todėl vykdoma išankstinė registracija, paspaudus šią nuorodą: https://goo.gl/forms/sCP2Mthu1pPoMxmp1. Užsiregistravę sulaukite patvirtinimo el. paštu.

Paskaita ir matavimai yra nemokami.

ORGANIZATORIUS – Vilniaus visuomenės sveikatos biuras

Daugiau informacijos:
Ramunė Daujotaitė
Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė
Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras
Polocko g. 12-2, Vilnius
Tel. (8 5) 205 3417, faks. (8 5) 271 1244
ramune.daujotaite@vvsb.lt

Paveikslėlis pasiskolintas iš  http://img3.diena.lt/sites/default/files/styles/940×000/public/Vilniausdiena/Vartotoju%20zona/a.klimciauskaite/shutterstock_344854976.jpg?itok=I4yYbp8-