Kviečiame į atviras nemokamas paskaitas Vingio parke penktadieniais:

Birželio 16 d. 13 val. – “Pirmoji pagalba gamtoje”.

Paskaitoje sužinosite kaip išvengti dažniausiai pasitaikančių sveikatos sutrikimų gamtoje, o atsitikus nelaimei – kaip tinkamai reaguoti. Kalbėsime apie skendimus, nudegimus (nuo ugnies ir saulės), vabzdžių įgėlimus, perkaitimą, saulės smūgį, apsinuodijimus ir t.t. Paskaita naudinga visiems mėgstantiems atostogauti gamtoje su šeima, sode, aktyviai leidžiantiems laisvalaikį.

Registracija: https://goo.gl/forms/6dNKLKakBtwnEfDf2

Birželio 23 d. 13 val.  – “Judėk sveikai! Kiek ir kaip mankštintis kasdien”

Paskaitoje išgirsite apie naujausias fizinio aktyvumo rekomendacijas ir naujausiais moksliniais tyrimais pagrįstą fizinio aktyvumo poveikį sveikatai. Sužinosite, nuo kurių 36 lėtinių ligų gelbsti reguliari mankšta ir kaip tinkamai pasirinkti sporto krūvį. Mokysimės taisyklingai atlikti 3 pagrindinius pratimus, išgirsite, kokį poveikį mankšta daro mūsų raumenims, sąnariams, kaulams ir smegenims. Paskaita skirta visiems norintiems išlikti sveikiems ir aktyviems nepriklausomai nuo darbo pobūdžio ar amžiaus.

Registracija: https://goo.gl/forms/fdpDIQd3xDgLdput2

Birželio 30 d. 13 val. – “Sveika gyvensena ir motyvacija”

Paskaitoje kalbėsime apie pagrindinius sveikos gyvensenos principus: fizinį aktyvumą, mitybą, poilsį, streso valdymą. Išgirsite apie naujausias sveikatingumo tendencijas pasaulyje. Sužinosite, kaip įgyti naujus, sveikatai palankius įpročius bei juos išlaikyti, apžvelgsime dažniausius sveikos gyvensenos mitus ir kodėl neverta jais tikėti! Paskaita skirta visiems norintiems pradėti gyventi sveikiau!

Registracija: https://goo.gl/forms/CFKp7jk3xHD1HhAX2

Dėmesio! Esant prastoms oro sąlygoms paskaitos Vingio parke nevyks, dėl kitų aplinkybių gali kisti reginio vieta. Jeigu norite būti informuoti ar paskaita įvyks, kviečiame užsiregistruoti.

Visus užsiregistravusius SMS žinute informuosime apie tvarkaraščio pasikeitimus.

Paskaitose turėkite kilimėlį arba pleduką pasitiesti, vilkėkite judesių nevaržančią, geriausia – sportinę aprangą.