Artėjant žiemai, daromės vis sėslesni ir norime ramybės, ramybė yra nuostabus dalykas! Bet jeigu ramybę suderiname dar su fiziniu aktyvumu, gauname puikų sveikatinimo kokteilį, o tai padaryti galėtume būtent kartu su akro joga. Todėl visus labai kviečiame į keturių valandų seminarą „Atrask Akro Jogą“.

Akro joga – tai joga dviem arba „pasitikėjimo joga“. Tikslas ir idėjos esmė yra ta, kad dalyviai vienas kitam padėtų atlikti jogos padėtis, tai darytų saugiai, rūpintųsi vienas kitu ir būtų už tai atsakingi. Atlikdami paprastas ir sudėtingas jogos padėčių variacijas, dalyviai privalo stebėti, kaip jaučiasi jo draugas, kaip jis kvėpuoja, kaip dirba raumenys, kiek ilgai galima išlaikyti padėtį. Tai menas išmokti pajausti kitą žmogų ir išreikšti save.

Vilniaus visuomenės sveikatos biurus rengdamas seminarą bendradarbiauja su „AcroYogos“ studijos Lietuvoje įkūrėju bei propaguotoju – Karoliu Valicku, kuris sako : „AcroYoga“ tai ypatingo grožio sportas, skirtas įvairaus sportinio pasirengimo žmonėms, kuriame akcentuojame bendravimą, aiškius rezultatus, o fizinis krūvis priklauso nuo asmeninių tikslų – juos ir padėtume pasiekti. Akro joga ypač naudinga žmonėms, kurie dėl sėdimo darbo, nepakankamo fizinio aktyvumo skundžiasi nugaros skausmais. Be to, užsiėmimai padeda kovoti su stresu ir stiprina emocinį ryšį. Akro joga susideda iš akrobatikos, jogos ir masažo elementų. Paprastai pratimams atlikti reikalingi 3 žmonės – bazė, skraiduolis ir stebėtojas. Apačioje esantis partneris, kurio kojos liečiasi su žeme, vadinamas baze. Jis dažniausiai guli ant nugaros, ištiestomis kojomis, laiko kitą partnerį, vadinamą skraiduolį. Šio asmens pozos gali būti skirtingos. Trečiasis žmogus vadinamas stebėtoju. Jis stebi, kad pratimą atliekantys žmonės užimtų tinkamas padėtis, rūpinasi jų saugumu, padeda atsikratyti baimės.“.

Norintys dalyvauti galite ateiti su draugu, kaimynu, vyru, žmona ar pusbroliu, tačiau tikrai nebūtinai, galite ateiti ir vieni.

Seminaro programa:

10:00-11:00 Teorinė paskaita

11:00-12:00 pertrauka „networking“ laikas bei užkandžiai

12:00-14:00 praktikinė dalis – AcroYogos užsiėmimas

Data: 2017.12.09, 10:00-14:00val.

Vieta: Kalvarijų g. 137E, SMK (socialinių mokslų kolegija) didžioji konferencijų sale pirmame aukšte.

Atsinešti: kilimėlį (jei neturite tiks ir didesnis rankšluostis, nes sportuosime ant kiliminės dangos), vandens buteliuką, užkandžių sau (organizatoriai minimaliai pavaišins arbata bei sausainiais) bei gerą nuotaiką!

Amžius: renginys skirtas darbingo amžiaus žmonėms.

Kilus klausimams kreiptis: dovile.simonyte@gmail.com, +37067865060

Registracijos forma : https://goo.gl/forms/8uknKzRusmtX4PnJ2

 

Organizatorius – Vilniaus visuomenės sveikatos biuras